جادوی عشق

جادوی عشق

ساخت وبلاگ

امکانات وب

تکنيک هاي سئو سايت

تکنیک های سئو سایت برای موتورهای جستجو در طراحی وب سایت

سئو سایت برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را در طراحی سایت بصورت زیر تعریف نمود:

دوستای عزیزم سئو (بهينه‌سازي سایت برای موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. درواقع آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

 

سئو سایت برای موتورهای جستجو در طراحی وب سایت

 

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

شروع سئو

در اوايل سال 1990 اولين موتور‌هاي جستجو کار خود را آغاز کردند بعضي از محبوب‌ترين آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يک ليست فهرست شده نگاه مي‌کردند که همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست وجود داشتند.

با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند که از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌کردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تعداد دفعاتي که يک کلمه کليدي يا يک عبارت در يک صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد کل کلمات صفحه و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايت‌ها استفاده مي‌کردند. به دنبال اين رشد سئو براي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع کرد. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو  برای سایت های اعم از طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت شرکتی و بسیاری موارد دیگر به دنبال پيدا کردن راه‌هايي جهت تاثيرپذيري در رتبه بندي اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاي اخلاقي و چه غير اخلاقي روي آوردند..

اهداف سئو 

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي و سئو مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممکن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر تقسیم بندی کرد:

 • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
 • باعث ایجاد برند می شود.
 • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
 • باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
 • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
 • بهترین ابزار برای تبلیغات است.

سئو درون صفحه یا On Page SEO

سئو درون صفحه به کنترل مستقيم کدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، پيوند و ... مرتبط مي‌شود؛ به طور کلي هر چيزي که در سايت خود بارگذاري مي‌کنيد مربوط به SEO On Page مي‌شود. اين روش پايه تمام تلاش‌هاي بهينه‌سازي است زيرا جايي است که شما بيشترين کنترل را روي آن داريد. هر گونه تغييري را که شما در محتويات سايت خود ايجاد مي‌نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود بنابراين خيلي مهم است که روش SEO On Page بدرستي قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

سئو بیرون صفحه یا Off Page SEO

بر خلاف روش SEO On Page که توسعه وب سايت با کنترل مستقيم بالايي انجام مي‌شد، روش بهينه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهايي است که در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود اين شامل تمام چيزهايي است که مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت شما کمک کند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوندهايي که از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌کنند متمرکز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي که در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتور جستجو مي‌پردازد.

SEO Off Page يک فرآيند نامحدود است که توسط مهندسين سئو در جهت بدست آوردن پيوند دهندگان، اداره مي‌شود.

سئو کلاه سفيد یا White Hat

 به مجموعه تکنيک‌ها، روش‌ها و استراتژي‌هاي که از قوانين و راهنمايي‌هاي موتورهاي جستجو تبعيت مي‌کنند، اشاره دارد. که اين به معني فريب يا دستکاري موتور‌هاي جستجو و يا کاربران به هيچ وجه نيست. اين همچنين به سئو اخلاقي نيز ياد مي‌شود.

سئو کلاه سیاه یا Black Hat

به مجموعه‌اي از دستورات دارد که به منظور فريب، بازي و دستکاري الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندي بالا، بکار مي‌رود. اين مهم است که بدانيد اين‌ روش‌ها غير اخلاقي بوده و توسط هيچ موتور جستجويي تاييد نمي‌شود و بکارگيري اين روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پايگاه داده را براي هميشه در بر دارد.

انجام تاکتيک‌هاي سئو کلاه سياه ممکن است که باعث افزايش رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود ولي مي‌تواند منجر به پرداخت جريمه و يا حذف کامل از فهرست پايگاه داده موتور جستجو شود.

استراتژهای سئو وب سایت بصورت زیر:

 • بهبود ساختار سایت
 • استراتژی کلمات کلیدی
 • استراتژی URL
 • بهینه سازی کد
 • پردازش کردن متن
 • بهینه سازی لینک های ورودی
 • استراتژی نام دامنه و هاست

مهمترین معیارها برای بهینه سازی موتور جستجوعبارتند از:

 • اضافه کردن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
 • اضافه کردن URL به نقشه سایت
 • اضافه کردن نقشه سایت به robots.txt
 • استفاده از ابزارهای آنالیز جهت crawl

تکنیک هایی که برای بهینه سازی و سئو سایت عنوان شده است عبارتند از:

 • افزایش لینک های خارجی
 • تغییر اسم فایل ها
 • لینک یک طرفه
 • کلمات کلیدی
 • استفاده از Meta Tag
 • استفاده صحیح از عنوان
 • استفاده از robots.txt
 • بهینه سازی محتوا

منبع: شرکت سانا پرداز نارین

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : تکنیک,های,سئو,سایت, نویسنده : اشکان بازدید : 42 تاريخ : شنبه 30 شهريور 1398 ساعت: 23:59

ارتودنسي يکي از مهم‌ترين تخصص‌هاي مرتبط به دهان و دندان

يکي از شاخه‌هاي رشته‌ي دندانپزشکي، ارتودنسي است. ارتودنسي رشته‌اي است که در آن با روش‌هاي متفاوت از جمله جراحي فک، بهره از هدگيرها براي حرکت دندان‌ها، ارتودنسي مرئي يا نامرئي و همچنين ارتودنسي ثابت يا ارتودنسي متحرک، به افراد اين کمک را مي‌کند تا دندان‌هايشان در فرمي مطلوب قرار بگيرد. اين مورد را نيز بايد در نظر داشت که ميان دکتر ارتودنسي و دندانپزشک، تفاوت‌هاي عميقي وجود دارد.

ارتودنتيست، دندان پزشکي است که ارتودنسي تخصص او  است؛ در صورتي که هر دندانپزشکي با ارتودنسي آشنايي ندارد.

قرار نگرفتن دندان‌ها در شکلي مطلوب در دهان، عوارضي مانند گوارش نامطلوب، بسته شدن دهان به شکلي نامناسب، اثرگذاري نامطلوب در تعاملات اجتماعي  و  ... را به همراه دارد.

مراحل ارتودنسي دندان

 

بي‌توجهي به نياز به ارتودنسي دندان‌ها در کودکان مي‌تواند عوارض جبران ناپذيري به همراه بياورد. بيش از هر چيز اين عوارض در دوران بزرگسالي خودشان را نمايان مي‌کنند. کاهش تعملات اجتماعي يکي از مهم‌ترين عواملي است که بزرگسالان را در بازه سني بيش از 18 سال  ، ترغيب به رفتن به مطب پزشکان مي‌کند.

ارتودنسي نامرئي: يکي از محبوب‌ترين روش‌هاي ارتودنسي دندان‌ها، ارتودنسي نامرئي است. در ارتودنسي نامرئي، بهترين متخصص ارتودنسي با بهره از پلاک‌هاي نامرئي يا روش ‌هاي ديگر، ارتودنسي شما را به شکلي ايجاد مي‌کند که توسط افراد ديگر قابل تشخيص نيست. البته اين مورد را نيز بايد در نظر بگيريد که هزينه ارتودنسي نامرئي، بيش از ارتودنسي‌هاي مرئي است. مهم‌ترين دليل اين امر، هزينه موادي است که در اين ارتودنسي به کار مي‌رود.

به عنوان مثال در روشي از ارتودنسي نامرئي، مبلغي بين سه تا شش هزار دلار بايد توسط بيمار پرداخت شود. در اين روش، تمام قالب‌هايي که در طول درمان بيمار بايد بر روي دندان‌هاي خودش قرار بدهد، در لابراتوارهايي در خارج از کشور ايران تهيه مي‌شود و سپس به ايران ارسال مي‌شود.

قيمت ارتودنسي نيز متناسب با نوع انتخاب‌هايي که شما انجام مي‌دهي د، متفاوت است. به عنوان مثال براي شما شرحي از ارتودنسي نامرئي را در بالا داديم يا در مواردي که نياز به جراحي وجود دارد، هزينه ارتودنسي نيز افزايش خواهد يافت.

انتخاب بهترين دکتر ارتودنسي و بهترين متخصص ارتودنسي در شرق و غرب تهران يا در هر شهر ديگري، به شما مي‌تواند اين آسودگي خاطر را بدهد که روندي مطلبوب براي درمان شما توسط پزشک طي مي‌شود و با خيالي آسوده شاهد بهبود فرم دندان‌هايتان شويد.

مراحل ارتودنسي بزرگسالان يکي از پرسش‌هاي مهمي است که بسياري از افراد پيرامون آن، سوالات خود را مي‌پرسند. به صورت کلي ارتودنسي بزرگسالان در قدم اول با مشاهده دندان‌ها و فک توسط متخصص ارتودنسي شروع مي‌شود

معمولا بهترين متخصصين ارتودنسي با اولين مشاهده دندان‌ها و فرم فک شما، مي‌توانند داده‌هاي مفيدي پيرامون روند درمان و هزينه درمان به شما بدهند. در اين مرحله، متخصص از شما مي‌خواهد تا دو نوع عکس برداري از نوع لنترال و OPG انجام بدهيد. پس از عکاسي، پزشک به شکل بهتري مي‌تواند شرحي از روند درمان شما بدهد.

اينک مرحله‌اي است که در آن، ارتودنتيست ، تصميم مي‌گيرد که شما به چه روشي نياز داريد. جراحي، ارتودنسي يا استفاده از هدگير. البته موارد معدودي هست که بيمار نيازمند جراحي شود

پزشک مجرب ارتودنسي، به شما از تمامي عوارضي که ممکن است در طي درمان پيش آيد، آگاهي مي‌بخشد و با خيالي آسوده، زيبا شدن فرم و چينش دندان‌هايتان را شاهد خواهيد بود.   

 

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : ارتودنسی,یکی,از,مهم‌ترین,تخصص‌های,مرتبط,به,دهان,و,دندان, نویسنده : اشکان بازدید : 43 تاريخ : سه شنبه 26 شهريور 1398 ساعت: 17:46

بشنوید:‌ اپیزود اول سری جدید رادیو خوشفکری منتشر شد

بشنوید:‌ اپیزود اول سری جدید رادیو خوشفکری منتشر شد - خوشفكری

 • بشنوید:‌ اپیزود اول سری جدید رادیو خوشفکری منتشر شد - خوشفكری

  در اولین قسمت از سری جدید پادکست های رادیو خوشفکری، دو نکته مهم و کاربردی برای موفقیت کسب و کارها و همچنین مطلب اصلی برنامه قرار داده شده است.

  در این قسمت یک نکته مهم درباره جذب کاربران و تبدیل آن ها به مشتری در وب سایت ها و اپ ها ارائه شده است. در ادامه نکات و پارامترهایی که آقای وارن بافت سرمایه گذار و میلیاردر مشهور در استخدام کارمندان و انتخاب اعضای تیم بکار می برد بیان می شود و در بخش مطلب اصلی، نگاهی نوین به کشف و درک نیازهای مشتریان برای ساختن محصولات و خدمات کاربردی و کاربرپسند و قابل فروش ارائه می شود.

  در سری جدید رادیو خوشفکری ساختار جدید ۲ نکته و یک مطلب بکار برده شده است و در قسمت های بعدی مصاحبه و گفتگو با صاحبنظران نیز گنجانده خواهد شد.

  (رادیو خوشفکری بسیار مورد توجه علاقمندان به حوزه های کسب و کار، استارت آپ، مدیریت و خلاقیت و کارآفرینی قرار دارد و می تواند فرصت مناسبی برای رسانیدن پیام تبلیغاتی شما به گوش مخاطبان حرفه ای باشد. برای حمایت از رادیو خوشفکری در قالب اسپانسر با ما تماس بگیرد.)

  برای شنیدن این قسمت از پخش کننده زیر استفاده کنید:

  لطفا نظرات خود را درباره این قسمت با ما در میان بگذارید.

  327

  مطالب مرتبط

  تبلیغات توسط خوشفکری

  ایده جدیدی در سر دارید اما نمی دانید باید از کجا شروع کنید؟

  بیش از 120 دقیقه مطلب ویدیویی و شنیداری شامل 4 بخش و 10 درس مهم و حیاتی برای موفقیت شما

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : بشنوید,,اپیزود,اول,سری,جدید,رادیو,خوشفکری,منتشر,شد, نویسنده : اشکان بازدید : 39 تاريخ : دوشنبه 18 شهريور 1398 ساعت: 18:28

مرسو چه کسي را کشت؟

مرسو چه کسي را کشت؟

اثري کلاسيک و داغ

در اين رمان داستان بيگانه‌ي آلبرکامو از زبان مرد عرب روايت مي‌شود. در اين کتاب روايت پيچيده و نامفهومي که در رمان بيگانه شاهدش بوديم را بار ديگر از ديد مرد الجزايري و با برداشت‌هاي او دنبال مي‌کنيم.

بيگانه داستان بيزاري، بيگانگي و صداقت و بي‌پروايي بود. در اين کتاب ضدقهرمان داستان، مرسو، يک مرد الجزايري را به ضرب گلوله به قتل رسانيد تنها به اين دليل که نور آفتاب لحظه‌اي چشمش را زد. «چه کسي مرسو را کشت» نخستين رمان روزنامه‌نگار و نويسنده‌ي الجزايري، کمال داوود، است که برنده‌ي جايزه‌ي گنکور نيز شده است. از حالا به بعد اين رمان همراه بي‌چون‌وچراي بيگانه‌ي آلبرکامو است و در آن جريان بار ديگر از زبان برادر مردي که توسط مرسو کشته شد بيان مي‌شود.

بازگويي اين داستان را در قالب خاطره و در باري در شهر اوران، «شهري که پاهايش را رو به ‌دريا گشوده است»، مي‌شنويم، به‌نحوي‌که مکالمه‌اي يک‌طرفه را که يکسر آن برادر مقتول و سر ديگر آن دانشجويي غربي است شاهد هستيم. راوي داستان قصد دارد  «حرف‌ها و سخنان قاتل» را همچون «بقاياي خانه‌هاي قديمي که استعمارگران از خود به‌جا گذاشتند» به کار گيرد و داستان خودش را خلق کند.

طبق گفته‌هاي او، مرد عرب مقتول در کتاب کامو مردي بود «که ازلحاظ تکنيکي نقشي گذرا در داستان داشت»، بي‌نام بود، «يک اسم قديمي داشت». حال اما متوجه مي‌شويم که نامش موسي بوده. راوي، برادر قاتل مه نامش هارون است، نه‌فقط براي بيگانه، که براي تمام آثار کامو احترام زيادي قائل است؛ هم احترام قائل است، هم آن‌ها را نقد مي‌کند،  هم بررسي مي‌کند، هم خلاصه مي‌کند، هم از آن‌ها نقل‌قول مي‌کند و هم با کامو به نحوي رقابت دارد. هارون با اشاره‌اي به  افسانه‌ي سيسيفوس (افسانه‌اي يوناني، سيسيفوس محکوم‌به غلتانيدن سنگ بر روي کوه بود)، از خودش مي‌گويد که «جسدي را تا بالاي تپه کشاند و رهايش کرد تا غلت بزند تا پايين تپه و انگار غلت زدنش تا آخر دنيا ادامه داشت».

واضح است که در تمام اين‌ها نوعي قدرت سمبليک به کار گرفته‌شده. هارون مردي است الجزايري که مانند بسياري الجزايري‌هاي ديگر اين فکر را در سر دارد که استعمار ميراث امثال مرسو است و بي‌تفاوتي‌شان نسبت به زندگي اعراب و مردم الجزاير. از اين زاويه اگر بخواهيم به اين رمان نگاه کنيم، قطعاً عنصر سخن گفتن از گذشته‌ي يک مملکت در آن وجود دارد.  باوجوداين اما راوي داستان قصد ندارد همان سخنان سطحي ضد استعمار که ديگران ميگويند را بگويد. «چند ده سال پيش اگر از من مي‌پرسيدي برايت داستان الجزيره‌اي را مي‌گفتم که متجاوزان از آن فاحشه‌اي ساخته بودند و بارها و بارها با خشونت به آن دست‌درازي کرده بودند». هارون اما دوره‌ي پسا استعمار را هم ديده است؛ دوره‌اي که «اشتياق بعد از رسيدن به آزادي به‌تدريج فروکش مي‌کند و  چشم مردم روبه حقيقت باز مي‌شود. پايتخت بعد از آزادي همچون «زن بازيگري است که با تمام شدن رونق نمايش و تئاتر، دوره‌ي محبوبيت او نيز سرآمده». هارون بارها وطنش را به زن تشبيه مي‌کند.

نيمه‌ي ديگر کتاب به ماجراي قتل و روشن کردن آن مي‌پردازد و درباره‌ي دوران پسا استعمار الجزاير نيز بحث مي‌کند. هارون دومين قتل را که مرتکب مي‌شود احساس گناه با او مي‌ماند و حالا او شايد مانند مرسو قاتل باشد اما قتل او کجا و قتل مرسو کجا. نور کجا چشم هارون را زد؟ هارون که دست به قتل زد ساعت دو بامداد بود و مهتاب مي‌تابيد. مردي که هارون دستش به خون او آلوده شد مردي است فرانسوي (با ذکر نام) و به همين دليل جرم او جبران مرگ برادرش است. تنها مسئله‌اي که هست زمان ارتکاب قتل از که مشکل‌ساز است؛ هارون درست بعد از استقلال الجزيره دست به قتل ميزند. اگر آن مرد فرانسوي را در دروان جنگ مي‌کشت، آن زمان هرکس هر جرمي که مرتکب مي‌شد زياد سروصدايي نميکرد. اگر قتل ان زمان اتفاق مي افتاد مردم هارون را روي سرشان حلواحلوا مي‌کردند.

در اين قسمت از قتل‌عام ???? اروپايي‌ها در اوران صحبت به ميان مي‌آيد که خودش پاي قتل‌عام الجزايري‌ها را در پاريس و در سال ????، يک سال پيش از آن، به ميان مي‌کشد. بعدها ميان رسانه‌ها و دولت‌هاي دو کشور زد و بندي صورت گرفت تا ديگر از اين فاجعه گزارش بيشتري منتشر نشود و بدين ترتيب براي ده‌ها سال قربانيان اين دو کشتار فجيع به دست فراموشي سپرده شدند. زمان گذشت و در دهه‌ي نود، الجزيره درگير جنگي دخلي شد؛ جنگي ميان تندروهاي مذهبي و حکومت‌نظامي. درگير و دار اين درگيري‌ها بار ديگر جنايات گوناگون ناديده گرفته شدند.

هارون قرباني جنايت خود را جايي ميان دو داستان گوناگون گير افتاده» مي‌بيند؛ نه‌تنها اين قرباني، که کل کتاب به بازي با چنين دوگانگي‌هايي مي‌پردازد، امپرياليست فرانسوي و ملي‌گراي الجزايري، فرانسوي و عرب، سخن بشر و سخن خدا، و مرسو و هارون.

در اين رمان نويسنده هيچ‌کدام از دوگزينه‌اي که معمولاً پيش روي الجزايري‌ها قرار دارد، يعني ملي‌گرايي نظامي و يا انترناسيوناليسم مذهبي را قبول ندارد و هردو را بي‌معني مي‌داند. هارون مي‌گويد «عربيت هم يک‌چيزي است مثل سياه بودن؛ يک‌چيزي است که سفيدپوست‌ها ساختندش». آنجا که يک کشيش به ديدن مرسو مي‌رود هارون را متعصبان مذهبي دوره کرده‌اند. قرآن يکي ديگر از مسائلي است که در اين کتاب موردنقد قرار مي‌گردد و هارون روزبه‌روز مذهبي‌تر شدن جامعه‌ي الجزاير را مورد ناسزا و پرخاش قرار مي‌دهد.

جاي تعجب نيست که در فيس‌بوک از دولت الجزاير خواسته‌شده او را به جرم « با خدا و پيامبر خدا» درملأعام اعدام شود. نويسندگي در دنياي عرب شجاعت و پوست‌کلفتي لازم دارد و به همين دليل است که داوود برخلاف تمام تهديدها و خطرهايي که تهديدش مي‌کنند تاکنون تصميم به ترک الجزاير نگرفته است. هارون در رمان کمال داوود قهرماني است واقع‌گرا که فرياد سر مي‌دهد:« من آزادم، و خدا سؤال است و نه جواب، و من مي‌خواهم همان‌طور که هنگام تولد تنها ملاقاتش کردم به هنگام مرگ هم تنها ملاقاتش کنم».

هرچه داستان از ديد کامو سرد و خالي از احساسات است، داستان از ديد داوود پراحساس، گاهاً طنزگونه و سرشار از شور است.  کتاب با اين جمله شروع مي‌شود: «مادر امروز هم زنده است»؛ برخلاف جمله‌ي ابتدايي رمان کامو،«مادر امروز مرد». همين جملات آغازي کافي است تا خواننده متوجه شود رمان قرار است چگونه باشد. مونولوگ هاي کتاب که سرشارند از استعاره‌هاي درخشان، گهگاه ممکن است خواننده را به ياد نمايشنامه‌هاي بکت بيندازند. رمان «مرسو چه کسي را کشت» به دليل روشنگري، دقت عبارات و اصطلاحات  و توصيف‌ها و اهميت چند فرهنگي که دارد يکي از مهم‌ترين آثار داغ کلاسيک به شمار مي‌آيد.

اين کتاب توسط انتشارات نگاه و با ترجمه‌‌ي ابوالفضل الله‌دادي منتشر شده است.

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : مرسو,چه,کسی,را,کشت؟, نویسنده : اشکان بازدید : 38 تاريخ : شنبه 16 شهريور 1398 ساعت: 18:56

اشتباهاتی که قبل از رفع موهای زائد

اشتباهاتی که قبل از رفع موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر دایود الکس باید از آن خودداری کنید

فرآیند رفع موهای زائد با استفاده از دستگاه‌ لیزر می‌تواند کاری بسیار سخت باشد. به صورت میانگین این درمان باید هر شش هفته یکبار برای رسیدن به نتیجه مناسب انجام شود. قبل از عمل می‌توان روی پوست ژل‌های بی حسی استفاده و سپس از دستگاه لیزر دایود الکس استفاده کرد. به صورت کلی بسیاری از افراد به چهار تا شش جلسه درمانی برای رسیدن به نتیجه مناسب خواهند داشت. رشد موهای زائد بعد از چند جلسه می‌تواند به صورت کامل متوقف شود اما برخی از افراد بعد از مدتی شاهد رشد مجدد آنها خواهند بود! چند ماه بعد نیز انگار به صورت کلی اصلا درمان انجام نشده و دوباره شاهد رشد کامل موهای زائد خواهید بود. باید گفت که بسیاری از افرادی که با این مشکل روبرو می‌شوند، اشتباهاتی را مرتکب شدند که روی فرآیند درمان موهای زائد تاثیرگذار بودند تا حدی که دوباره شاهد رشد مجدد موهای زائد هستند. البته فرآیند درمان لیزر قابل تکرار است و شما می‌توانید در سری دوم اینکار را بدون اشتباهات انجام دهید. در این مقاله به اشتباهاتی اشاره می‌کنیم که مرتکب شدن آنها می‌تواند روی درمان با استفاده از دستگاه لیزر تاثیرگذار باشند.

 

 

 1. شما قبل از درمان شیو نکردید: لیزر نور را به انرژی حرارتی تبدیل کرده که فولیکول مو را تحت تاثیر قرار داده و باعث نابود شدن آنها خواهد شد اما اگر موهای زائد بلند باشند، لیزر پوست شما را خواهد سوزاند. به همین خاطر است که شما صرفا به ریشه مو و فولیکول‌های آن برای درمان نیاز خواهید داشت. اصلاح کردن قبل از درمان به شدت پیشنهاد می‌شود. اگر قبل از درمان، از واکس استفاده کردید که باعث کنده شدن مو از ریشه می‌شود، بهتر است یک هفته صبر کنید تا مو فرصتی برای رشد داشته باشند تا همان مو بسیار کم برای درمان با استفاده از دستگاه لیزر مورد بهره برداری قرار گیرد. درمان کامل با استفاده از دستگاه لیزر چندین ماه به طول خواهد انجامید و شما می‌توانید در فاصله بین جلسات موهای زائد خود را شیو کنید.
 2. به فردی با تجربه مراجعه نکردید: این مورد کمی بیش از حد عادی به نظر می‌رسد، مثلا شما برای کوتاه کردن ناخن دست‌هایتان از چاقو آشپزخانه استفاده نمی‌کنید. فرقی ندارد که چه کسی درمان لیزر را انجام می‌دهد، شما باید مطمئن باشید که این فرد تجربه کافی را در این زمینه داشته به صورت مکرر برای درمان موهای زائد افراد مختلف از دستگاه لیزر استفاده می‌کند.
 3. دستگاه لیزر را بررسی نکردید: ژل خنک کننده، عینک مخصوص و ... .  به صورت کلی اگر به کلینیک مدرن مراجعه نکنید از دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های قدیمی برای درمان استفاده خواهد شد. لیزر‌هایی مثل IPL می‌توانند در فرآیند درمان موهای زائد با دستگاه لیزر مورد استفاده قرار گیرند اما معمولا تعداد جلسات درمانی بیشتر شده و نتایج نیز چندان در خور توجه نخواهند بود. بهتر است برای انتخاب مناسب دستگاه لیزر، با متخصص مشورت کنید تا بر اساس رنگ پوست و مو و همچنین ضخامت آن دستگاه مناسبی به شما معرفی شود.
 4. در درمان ثابت قدم نیستید: زمان استاندارد بین جلسات درمانی چهار تا شش هفته است. به صورت میانگین به پنج جلسه درمانی برای رسیدن به نتایج مناسب نیاز خواهید داشت. چیزی که در این میان اتفاق می‌افتد این است که بسیاری از افراد بعد از جلسه دوم یا سوم با مشاهده نتایج از ادامه جلسات خودداری کرده و بعد از شش ماه به خاطر رشد دوباره مو برای درمان مراجعه می‌کنند. برخی از نقاط مخصوص بدن به خاطر موهای ضخیم نیاز به تعداد جلسات درمانی بیشتری دارند اما به صورت کلی پنج جلسه میانگین مناسبی برای رفع موهای زائد است.
 5. انتظارات شما بیش از حد است: بسیاری از نقاط بدن تحت تاثیر درمان مناسب با دستگاه لیزر شاهد کاهش رشد 85 تا 90 درصدی خواهند بود. نقاط متفاوت، نتایج مختلفی را نیز در بر خواهند داشت اما همیشه مقداری از موهای زائد در بدن باقی خواهند ماند. پس به همین خاطر بهتر است که انتظارات بیش از حد خود در مورد پوستی عاری از هر گونه موهای زائد را کنار بگذارید. مجوز سازمان غذا و داروی کشور آمریکا به دستگاه‌های لیزر نیز به کاهش موهای زائد اشاره می‌ کند نه رفع کامل آنها.

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : اشتباهاتی,که,قبل,از,رفع,موهای,زائد, نویسنده : اشکان بازدید : 45 تاريخ : چهارشنبه 13 شهريور 1398 ساعت: 16:25

هاست رايگان زدگيگ

هاست سی پنل چیست و چه ویژگی هایی دارد

کنترل‌پنل سی پنل اساسا برای شرکت‌های میزبانی طراحی شده و مناسب ‌هاست لینوکسی است. این پنل به کاربران اجازه می‌دهد، سرویس ‌هاست را مدیریت کنند. بطورکلی برخی افراد به دنبال شرکت‌هایی هستند که هاست سی پنل ارائه می‌کنند اما در نظر داشته باشید‌ هاست سی پنل عنوانی کاملا کلی است و مقصود آن هاست لینوکس است پس هاست سی پنل به میزبانی اطلاق می‌شود که از کنترل‌پنل سی پنل برای مدیریت امکانات سرویس استفاده می‌شود.

کنترل‌پنل پلسک (Plesk) و دایرکت ادمین (Direct Admin) سایر کنترل پنل های محبوب هستند ولی هیچکدام به محبوبیت سی پنل نیستند.

ویژگی های یک هاست سی پنل حرفه ای

 • بهره مندی از هارد پرسرعت SSD یا هارد SSD Nvme که گران تر از هارد SSD است
 • استفاده از وب سرور قدرتمند لایت اسپید
 • استفاده از cloudLinux برای افزایش امنیت و پایداری
 • بکاپ گیری منظم و اتوماتیک توسط هاستینگ
 • ارائه پلن های مختلف هاست میزبانی مناسب شما
 • استفاده از سرور های قدرتمند با جدیدترین سخت افزارهای روز دنیا
 • امکان خرید سرویس ها به صورت ماهه ، سه ماهه ، شش ماهه و یکساله
 • فضا و پهنای باند متناسب با نیاز شما
 • پشتیبانی 24 ساعته و قابل در دسترس بودن در هر لحظه
 • ضمانت کیفیت و بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • ارائه سرویس ها با قیمت مناسب و کیفیت بالا
 • امکان تغییر پلن میزبانی بصورت اتومات و توسط خود کاربر
 • و سایر موارد

هاست رایگان زدگیگ

 

شرکت زدگیگ برای کاربران امکان سفارش هاست رایگان سی پنل را امکان پذیر ساخته که برای سفارش هاست رایگان به بخش سفارش هاست رایگان مراجعه فرمایید.

هاست رایگان سی پنل

توضیحات هاست رایگان

 • مشخصات سرویس:
  ٥٠٠ مگابایت فضا
  نامحدود ترافیک ماهیانه
  آخرین نسخه سی پنل
  نامحدود ایمیل POP٣/SMTP
  نامحدود ساب دامین
  نامحدود بانک اطلاعاتی MySQL
  قابلیت هاست سه دامنه اینترنتی
  بهینه شده با سیستم های مدیریت محتوا مانند ورپرس ، جوملا ، پرستاشاپ و ...
  بدون تفاوت با هاست معمولی
  بدون تبلیغات
  قابل ارتقاء اتوماتیک به پلن های بالاتر با حجم بیشتر بدون تغییر در اطلاعات سایت

این هاست مخصوص میزبانی سایت بوده و قابل استفاده بعنوان هاست دانلود نیست.

قوانین هاست رایگان

تمایل ما ارائه خدمات با بهترین کیفیت می باشد اما بدلیل اینکه مایل هستیم این خدمات پایدار بماند و با مشکل قانونی مواجه نشویم، احتراما پیشاپیش موارد زیر را خدمتتان یادآوری می نماییم:

رعایت تمامی قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری متداول در اینترنت از سوی تمامی کاربران محترم الزامی می باشد.

نصب هر گونه بازی آنلاین، خبرخوان، شبکه اجتماعی، سایت دانلود و چت روم روی سرور ممنوع می باشد.

درصورت هرگونه استفاده غیر قانونی و غیر متعارف هاست بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.میزبانی به دامنه های اصلی قابل ارائه می باشد و در مورد ساب دامین تایید نمی شود.

هاست رایگان برای سایت های معمولی مناسب بوده و هاست تست نمی باشد.

برای دریافت پشتیبانی و بکاپ گیری می بایست از سرویس های میزبانی هاست کم حجم ، هاست معمولی و هاست پربازدید استفاده نمایید.

در صورت ارسال ایمیل گروهی بدون اطلاع قبلی اکانت کاربر حذف خواهد شد.

استفاده از دامنه رایگان غیر مجاز بود و در صورت مشاهده سرویس بدون اطلاع رسانی حذف خواهد شد برای ثبت دامنه با تخفیف کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : هاست,رایگان,زدگیگ, نویسنده : اشکان بازدید : 45 تاريخ : پنجشنبه 7 شهريور 1398 ساعت: 17:26

شرکت اخگر اولین تولید کننده پکیج در کشور ایران

شرکت اخگر اولین تولید کننده پکیج در کشور ایران می‌باشد. این شرکت اولین سری پکیج را در سال 1371 وارد بازار کشور کرد.
با توجه به قانون هدفمندی یارانه ها و افزایش حامل های انرژی در سال 1389 پکیج شوفاژ دیواری به دلیل راندمان بالاتر از سیستم های گرمایشی دیگر و همچنین مدیریت مصرف انرژی برای هر خانواده در جامعه محبوبیت خاصی پیدا کرد .

tool-room-banner
شرکت اخگر با تولید پکیج دیواری و پکیج زمینی اخگر خیلی سریع یکی از بزرگترین تولید کننده های پکیج در کشور گردید
پکیج های شرکت اخگر :
پکیج دیواری اخگر مدل Acb 24_30
پکیج زمینی اخگر مدل AGBE 40 _ 2000
پکیج ایستاده اخگر مدل ABS 2

یکی از مهمترین تصمیمات شرکت اخگر پس از شروع تولید پکیج دیواری تاسیس واحد خدمات پس از فروش اخگر بوده است که با همکاری گروهی از تعمیرکاران با تجربه به ارائه خدمات و تعمیر پکیج اخگر می‌پردازد


tool-room-bannerبا توجه به پیچیدگی محصولات اخگر و همچنین نبود قطعات یدکی اصلی در بازار لازم است تعمیرات پکیج اخگر فقط توسط خدمات اخگر صورت بگیرد
تعمیر پکیج اخگر شامل :
سرویس و شستشوی مبدل حرارتی
تعمیر پمپ پکیج اخگر
سرویس مسیر گاز
اسیدشویی پکیج اخگر 
تعمیرات برد کنترل پکیج اخگر
تعویض قطعات پکیج اخگر 

سرویس پکیج اخگر در تهران
خدمات مرکزی اخگر در تهران می‌باشد و دارای چندین تعمیرکار با تجربه می‌باشد که به صورت شبانه روزی اقدام به سرویس دهی محصولات اخگر می‌باشند
تعمیر پکیج اخگر در تهران 
مهم است تعمیر پکیج اخگر در تهران توسط افراد با تجربه صورت بگیرد
جهت تعمیر پکیج اخگر میتوانید با شماره تلفن 88314410 تماس بگیرید.
تعمیرکار پکیج اخگر 
لازم است بدانید هر تعمیرکاری صلاحیت تعمیرات پکیج اخگر را ندارد و فقط تعمیرکاران دارای مجوز از شرکت اخگر صلاحیت تعمیرات پکیج اخگر را دارا می‌باشند

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : شرکت,اخگر,اولین,تولید,کننده,پکیج,در,کشور,ایران,تعویض قطعات پکیج اخگر , نویسنده : اشکان بازدید : 36 تاريخ : سه شنبه 5 شهريور 1398 ساعت: 21:38

فروشگاه اینترنتی آرایشی

معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي

امروزه فروشگاه هاي اينترنتي مختلفي به فروش انواع لوازم آرايشي در بستر اينترنت مي پردازند، خريد از فروشگاه اينترنتي آرايشي براي شما خانم هاي خانه دار مزاياي بسياري نسبت به خريد از بازار، مغازه ها و پاساژها دارد، يکي از مهم ترين مزيت ها اين است که مي توانيد به راحتي پشت ميز بنشينيد و با جستجو در اين فروشگاه ها به راحتي لوازم مورد نظر خود را بيابيد و در درب منزل تحويل بگيريد.

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 1.jpg

اما ممکن است بسياري از اين فروشگاه ها نامعتبر بوده و اجناس تقلبي را به فروش برسانند يا اينکه قيمت لوازم آرايشي در اين فروشگاه ها بالاتر از فروشگاه هاي ديگر باشد. فروشگاه اينترنتي شيک فام يک فروشگاه اينترنتي معتبر براي پايان دادن به تمامي اين مشکلات است اگر دوست داريد خريدي مناسب از يک فروشگاه معتبر و همه چي تمام داشته باشيد ما فروشگاه اينترنتي شيک فام را به شما معرفي مي کنيم اين فروشگاه همچون ديجي کالا ،روبان و خانومي هست و دليل اين معرفي را در ادامه گفته ايم.

مزاياي خريد لوازم آرايشي از فروشگاه اينترنتي شيک فام

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 2.jpg

 1. هر آنچه براي زيبايي مي خواهيد در شيک فام جمع آوري شده است، شما در اين فروشگاه مي توانيد لوازم آرايشي چشم ابرو، لب ، ديزاين ناخن، آرايش مو، محصولات گريم، حالت دهنده هاي مو و حتي ابزار آرايشي را خريداري کنيد و ديگر نيازي به صرف زمان زياد براي خريد چند محصول از چند فروشگاه نيست.
 2. يافتن محصول مورد نظر شما در فروشگاه اينترنتي شيک فام بسيار راحت است چرا که تمامي محصولات آرايشي گفته شده با توجه به کاربرد در دسته هاي مختلف قرار گرفته است شما با کليک بر روي هر محصول مي توانيد به حجم گسترده اي از لوازم آرايشي آن دسته دسترسي يافته و با فيلترهاي موجود در سمت راست صفحه  نظير قيمت، برند سازنده، نوع عملکرد و ... به راحتي محصول مورد نظر را بيابيد.
 3. همانطور که مي دانيد برندهاي داخلي و خارجي توليد کننده لوازم آرايشي بسيار گسترده است و فروشگاه اينترنتي شيک فام يک فروشگاه ايده آل است که حجم وسيعي از محصولات را از برندهاي داخلي و خارجي معتبر براي شما عزيزان جمع آوري کرده است.
 4. تمامي لوازم آرايشي در فروشگاه اينترنتي شيک فام اصل بوده و داراي ضمانت کالا هستند از اين رو خريدي مطمئن از يک فروشگاه مجازي خواهيد داشت و خيالتان از بابت با کيفيت  بودن اين لوازم راحت است.
 5. اگر به دنبال خريد لوازم آرايشي اصل و جديد هستيد شيک فام بهترين گزينه است در اين فروشگاه مجموعه اي عظيم از لوازم آرايشي روز مارک دار درج شده است و با توجه به ورود محصولات جديد به بازار ليست هاي موجود آپديت شده اند.
 6. مطمئن باشيد که لوازم آرايشي موجود در فروشگاه اينترنتي شيک فام نسبت به ساير فروشگاه ها ارزان بوده و تضمين قيمت کالا دارند شما مي توانيد قيمت يک محصول را در فروشگاه هاي ديگر مقايسد کنيد تا متوجه تفاوت قيمت شويد.
 7. پس از سفارش کالا در هر گوشه ايران ظرف زمان کمتري محصولات به محل مورد نظر شما ارسال مي شوند و امکان پرداخت در محل از ديگر مزيت هاي فروشگاه اينترنتي شيک فام است.
 8. به هر علتي در صورت خريد لوازم آرايشي از فروشگاه شيک فام اگر شما ناراضي بوديد امکان برگشت کالا و عودت وجه براي خريداران عزيز وجود دارد.
 9. اين فروشگاه تنها براي خانم ها نيست و محصولات آرايشي آقايان نيز نظير انواع محصولات حالت دهنده مو مناسب آقايان وجود دارد.

در نهايت مي توان گفت که شيک فام يک فروشگاه ايده آل براي خريد انواع لوازم آرايشي اصل با قيمت ارزان است که به دليل اهميت دادن به مشتري بهترين و با کيفيت ترين محصولات را در رنج بازه متنوع براي شما قرار داده است. شما با خريد لوازم آرايشي اصل از شيک فام هميشه جوان، با طراوت و جذاب خواهيد بود.

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : فروشگاه,اینترنتی,آرایشی,معرفی فروشگاه اینترنتی آرایشی, نویسنده : اشکان بازدید : 39 تاريخ : دوشنبه 4 شهريور 1398 ساعت: 20:28

دستگاه توليد فيلتر هوا

دستگاه توليد فيلتر هوا

اين دستگاه در واقع نوعي دستگاه CNC است که با استفاده از تجهيزات جانبي قادر به توليد انواع فيلتر هوا مي باشد. در حقيقت تغيير فرايند استفاده از دستگاه CNC باعث به تبديل شدن آن به يک دستگاه تمام اتوماتيک توليد فيلترهوا شده است شما با خريد و راه اندازي يک خط توليد فيلترهوا ، قادر خواهيد بود انواع فيلتر هواي خودروهاي پژو ، سمند ، پرايد ، زانتيا ، ال نود ، پيکان و ديگر مدل هاي خودروهاي سواري را توليد نماييد. اين فيلتر هوا با استفاده از دستگاه هاي توليد فيلترهوا شرکت فيلتيران توليد و عرضه  مي شود. کيفيت بالاي مواد اوليه استفاده شده در خط توليد فيلتر هوا و نيز عملکرد بي نقص دستگاه هاي توليد فيلتر هواي فيلتيران ، منجر به توليد محصولي با کيفيت و قابل رقابت با ديگر برندهاي توليد کننده  فيلتر هواي انواع خودروهاي سواري در ايران شده است.

تجهيزات مونتاژ شده دستگاه بسته به نياز و درخواست مشتري ايران، اروپايي و چيني مي باشد و تفاوت قيمت دستگاه را شامل مي شود : اين تجهيزات عبارتند از، هد دستگاه- سيستم برنامه نويسي- دينام- ميز CNC يا هد CNC- سيستم خنک کننده- سيستم گرمايش- سيستم شست و شوي هوشمند- پمپ- ميکسر که ادامه به توضيح هر يک از اين قطعات خواهيم پرداخت.

دستگاه تزريق فوم - Foam Injector Automatic Machine

 

يکي از دستگاه هاي توليد فيلتر هوا ، دستگاه تزريق فوم مي باشد. اين دستگاه مرحله نهايي، و مهمترين مرحله توليد فيلتر هواي ماشين را انجام ميدهد. به اين ترتيب که با ترکيب دو ماده اصلي ( پلي اورتان و ايزوسينات) و تزريق آن به دور کاغذ از قبل چين شده فيلتر، محصول نهايي را  ارائه ميدهد.

دستگاه چين کن کاغذ

دستگاه چين کن کاغذ، نام دستگاهي است که وظيفه آن چين زدن يا تا کردن کاغذ فيلتر هوا استهمانطور که از اسم اين دستگاه مشخص مي باشد، وسيله اي اتوماتيک براي چين کردن انواع کاغذ فيلتر هوا است و کار آن به طور تخصصي ، فقط کاغذ هاي مخصوص توليد فيلتر هوا مي باشد اين دستگاه به صورت اتوماتيک، کاغذ را چين دار ميکند.بيشترين استفاده اين دستگاه ها در صنعت توليد فيلتر هوا مي باشد.

b2ba_w1.jpg

اگر قصد راه اندازي خط توليد فيلتر هوا را داريد مي توانيد با خريد يک دستگاه کاغذ چين کن بخش بزرگي از فعاليت شرکت خود را به صورت اتوماتيک پيگيري نماييد.

فيلتيران صنعت

گروه توليدي،صنعتي،بازرگاني فيلتيران صنعت، با بيش از ?? سال تجربه توليد و با استفاده از تجهيزات و ماشين آلات پيشرفته در طراحي و اجراي خط مکانيزه توليد دستگاه توليد فيلتر هوا در ايران مي باشد. اين شرکت با استفاده از دانش روز و اصول طراحي مهندسي مکانيک و مکاترونيک موفق به طراحي دستگاه هاي تمام اتومات توليد فيلتر هوا در ايران گرديده و در حال حاظر خط توليد انبوه دستگاه هاي فيلتر هوا را دارا مي باشد.http://filtiran.com/

براي دريافت مشاوره رايگان و سفارش دستگاه فيلتر هوا با کارشناسان ما تماس بگيريد

۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶ – ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷

 • تلفن دفتر مرکزي : ۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶
 • مدير فروش: ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷
 • مدير توليد: ۰۹۱۳۸۲۹۸۶۶۷
 • مدير داخلي: ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۸
 • فکس : ۰۲۱۴۳۸۵۲۳۴۹
 • ايميل : info@filtiran.com

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : دستگاه,تولید,فیلتر,هوا, نویسنده : اشکان بازدید : 46 تاريخ : يکشنبه 3 شهريور 1398 ساعت: 17:20

دستگاه توليد فيلتر هوا

دستگاه توليد فيلتر هوا

اين دستگاه در واقع نوعي دستگاه CNC است که با استفاده از تجهيزات جانبي قادر به توليد انواع فيلتر هوا مي باشد. در حقيقت تغيير فرايند استفاده از دستگاه CNC باعث به تبديل شدن آن به يک دستگاه تمام اتوماتيک توليد فيلترهوا شده است.  شما با خريد و راه اندازي يک خط توليد فيلترهوا ، قادر خواهيد بود انواع فيلتر هواي خودروهاي پژو ، سمند ، پرايد ، زانتيا ، ال نود ، پيکان و ديگر مدل هاي خودروهاي سواري را توليد نماييد. اين فيلتر هوا با استفاده از دستگاه هاي توليد فيلترهوا شرکت فيلتيران توليد و عرضه  مي شود. کيفيت بالاي مواد اوليه استفاده شده در خط توليد فيلتر هوا و نيز عملکرد بي نقص دستگاه هاي توليد فيلتر هواي فيلتيران ، منجر به توليد محصولي با کيفيت و قابل رقابت با ديگر برندهاي توليد کننده  فيلتر هواي انواع خودروهاي سواري در ايران شده است.

تجهيزات مونتاژ شده دستگاه بسته به نياز و درخواست مشتري ايران، اروپايي و چيني مي باشد و تفاوت قيمت دستگاه را شامل مي شود : اين تجهيزات عبارتند از، هد دستگاه- سيستم برنامه نويسي- دينام- ميز CNC يا هد CNC- سيستم خنک کننده- سيستم گرمايش- سيستم شست و شوي هوشمند- پمپ- ميکسر که ادامه به توضيح هر يک از اين قطعات خواهيم پرداخت.

دستگاه تزريق فوم - Foam Injector Automatic Machine

 

يکي از دستگاه هاي توليد فيلتر هوا ، دستگاه تزريق فوم مي باشد. اين دستگاه مرحله نهايي، و مهمترين مرحله توليد فيلتر هواي ماشين را انجام ميدهد. به اين ترتيب که با ترکيب دو ماده اصلي ( پلي اورتان و ايزوسينات) و تزريق آن به دور کاغذ از قبل چين شده فيلتر، محصول نهايي را  ارائه ميدهد.

دستگاه چين کن کاغذ

دستگاه چين کن کاغذ، نام دستگاهي است که وظيفه آن چين زدن يا تا کردن کاغذ فيلتر هوا است. همانطور که از اسم اين دستگاه مشخص مي باشد، وسيله اي اتوماتيک براي چين کردن انواع کاغذ فيلتر هوا است و کار آن به طور تخصصي ، فقط کاغذ هاي مخصوص توليد فيلتر هوا مي باشد اين دستگاه به صورت اتوماتيک، کاغذ را چين دار ميکند.بيشترين استفاده اين دستگاه ها در صنعت توليد فيلتر هوا مي باشد.

b2ba_w1.jpg

اگر قصد راه اندازي خط توليد فيلتر هوا را داريد مي توانيد با خريد يک دستگاه کاغذ چين کن بخش بزرگي از فعاليت شرکت خود را به صورت اتوماتيک پيگيري نماييد.

فيلتيران صنعت

گروه توليدي،صنعتي،بازرگاني فيلتيران صنعت، با بيش از ?? سال تجربه توليد و با استفاده از تجهيزات و ماشين آلات پيشرفته در طراحي و اجراي خط مکانيزه توليد دستگاه توليد فيلتر هوا در ايران مي باشد. اين شرکت با استفاده از دانش روز و اصول طراحي مهندسي مکانيک و مکاترونيک موفق به طراحي دستگاه هاي تمام اتومات توليد فيلتر هوا در ايران گرديده و در حال حاظر خط توليد انبوه دستگاه هاي فيلتر هوا را دارا مي باشد.http://filtiran.com/

براي دريافت مشاوره رايگان و سفارش دستگاه فيلتر هوا با کارشناسان ما تماس بگيريد

۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶ – ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷

 • تلفن دفتر مرکزي : ۰۳۱۳۷۸۸۷۰۲۶
 • مدير فروش: ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۷
 • مدير توليد: ۰۹۱۳۸۲۹۸۶۶۷
 • مدير داخلي: ۰۹۹۱۵۲۱۱۱۶۸
 • فکس : ۰۲۱۴۳۸۵۲۳۴۹
 • ايميل : info@filtiran.com

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : دستگاه,تولید,فیلتر,هوا, نویسنده : اشکان بازدید : 33 تاريخ : شنبه 2 شهريور 1398 ساعت: 23:47

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :