جادوی عشق

جادوی عشق

ساخت وبلاگ

امکانات وب

کدام را انتخاب مي‌کنيد نظافتچي آقا يا نظافتچي خانم؟

نظافت منزل و خانه در فرهنگ ما ايراني‌ها از اهميت ويژه‌اي برخوردار است. از همين سو، خدمات منزل به خصوص نظافت از پردرخواست ترين خدمات است که توسط مجموعه "خدمت از ما" ارائه مي شود. اشخاصي که براي نظافت منزل (نظافتچي آقا يا نظافتچي خانم) شما اعزام مي‌شوند، از فيلترهاي سخت گيرانه‌اي عبور مي‌کنند. تا بتوانيم بهترين خدمات منزل را به شما ارائه دهيم.

 

نحوه ثبت درخواست نظافت منزل:

جهت ثبت سفارش خدمات منزل نيازي به تماس تلفني نداريد. شما به راحتي و بدون نياز به تماس تلفني و ماندن در صف انتظار پاسخگويي، درخواست خود را در سايت و يا اپليکيشن "خدمت از ما" ثبت مي‌نماييد. پس از ثبت درخواست، متخصصين حاضر در "خدمت از ما" جهت ارائه خدمات منزل براي شما قيمت پيشنهادي خود را ارسال مي‌کنند.

پس از دريافت قيمت پيشنهادي شما مي‌توانيد به پروفايل هر يک از نظافتچي‌ها مراجعه نموده و از ميزان رضايتمندي مشتريان قبلي و با توجه به قيمت پيشنهادي، نظافت منزل خود را به به نظافتچي مورد تاييد خود بسپاريد.

 

هدف از معرفي چند نظافتچي در خدمات نظافت منزل چيست؟

با اين روشِ ارائه خدمات منزل، مجموعه "خدمت از ما" سعي در به حداقل رساندن عدم رضايت مشتريان خود دارد. شما قبل از دريافت خدمات نظافت منزل، نظرات مشتريان قبلي را مطالعه مي نماييد. همچنين خود شما نيز به عنوان مشتري پس از دريافت خدمات نظافت منزل، مي‌توانيد به نظافتچي مربوطه راي دهيد و ميزان رضايتمندي خود را در قسمت نظرات و پيشنهادات ثبت نماييد.

ضمن اينکه شما مي‌توانيد در صورت عدم رضايت از خدمات منزل دريافتي، در يک ساعت اول دريافت خدمات با پشتيباني مجموعه "خدمت از ما" تماس حاصل فرماييد و تقاضاي نظافتچي جديد نماييد.

 

zja_1.jpg

 

کدام را انتخاب مي‌کنيد نظافتچي آقا يا نظافتچي خانم؟

بسياري از افراد نظافت منزل توسط نظافتچي خانم را به نظافت منزل توسط نظافتچي آقا را ترجيح مي دهند. به همين دليل اغلب درخواست مشتريان نظافت منزل در مجموعه "خدمت از ما" را نظافتچي خانم تشکيل داده است.

دليل انتخاب نظافتچي خانم توسط مشتريان دقت و توجه بيشتر در نظافت منزل است؛ اما فراموش نکنيد که نظافتچي آقا در کارهاي سنگين همانند ديوارشويي، پاک کردن شيشه، جابجايي وسايل سنگين و موارد مشابه مناسب تر است. بنابرين قبل از انتخاب نظافتچي توجه نماييد دقيقا مي‌خواهيد کدام خدمات نظافتي انجام شود.

 

دريافت خدمات نظافت منزل از "خدمت از ما" چه مزايايي دارد؟

 • دسترسي به چندين نظافتچي آموزش ديده و شرکت هاي نظافت منزل معتبر در کوتاه ترين زمان
 •  معرفي نيروي نظافتچي خانم يا نظافتچي آقا قابل اعتماد
 •  اطمينان از آموزش و آشنايي کامل تمامي نيروها با نحو برخورد با مشتري و رعايت تمامي استانداردها
 •  دريافت هزينه بر اساس نرخ رسمي نظافت منزل و نظافت ساختمان ساختمان
 • اطلاع از قيمت خدمات نظافت منزل قبل از ثبت سفارش نهايي
 • پيگيري تيم پشتيباني "خدمت از ما" از روند اجراي کارنظافت منزل

 

تذکرات مهم قبل از ثبت سفارش خدمات منزل که بايد رعايت نماييد:

 1. درخواست نظافت منزل را حداقل 2 ساعت قبل از زمان مورد نياز ثبت نماييد.
 2. اگر درخواست نظافتچي خانم را داريد، به ياد داشته باشيد حتما يک خانم در منزل حضور داشته باشد.
 3. تهيه ابزار و مواد شستشو مانند مانند جاروبرقي، تي، مواد شوينده و موارد مشابه بر عهده مشتري مي باشد.

 

منتظر ديدگاه‌هاي شما در بخش کامنت‌ها پيرامون نظافت منزل و خدمات منزل هستيم.

 

 

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : کدام,را,انتخاب,می‌کنید,نظافتچی,آقا,یا,نظافتچی,خانم؟, نویسنده : اشکان بازدید : 43 تاريخ : شنبه 25 آبان 1398 ساعت: 0:58

چرا نظافت منزل يکي از خدمات محبوب نطافتي است؟

خدمات محبوب نظافتي "خدمت از ما" مزاياي منحصر به فرد خود را دارد. از جمله ارائه خدمات گسترده در حوزه­هاي گوناگون، امکان ارتباط سريع و موثر شرکت­هاي معتبر، شخصي سازي خدمات، برآورد هزينه به صورت رايگان و... موفق به کسب محبوبيت زيادي در ميان مردم شده است. با توجه به نزديک شدن زمستان و سال نو، در اين نوشته قصد داريم خدمات محبوب نظافتي؛ و نيز خدمات تعمير موتورخانه بررسي کنيم.

 

خدمات محبوب نظافتي

نظافت و خدمات مربوط به آن شامل فعاليت­هاي گسترده­اي مي­شود. نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت مشاعات و راه پله، نظافت پارکينگ و... تنها برخي از موارد اين دسته است. در ادامه برخي از خدمات محبوب نظافتي در "خدمت از ما" را نام مي­بريم.

 

5fcv_1.jpg

 

چرا نظافت منزل يکي از خدمات محبوب نطافتي است؟

پرمتقاضي­ترين مورد در ميان خدمات محبوب نظافتي، نظافت منزل باشد. زيرا تقريبا هر خانه ‌اي هفته اي يک بار به نظافت نياز دارد. نظافت منزل نکات و ريزه­کاري­هاي بسيار مهمي دارد که يک نظافتچي باتجربه تمامي آنها را رعايت مي­کند. تعرفه نظافت منزل به عوامل متفاوتي از جمله مدت زمان نظافت و لوازم نظافت بستگي دارد.

 

نظافت راه پله

نظافت راه پله نيز در گروه خدمات محبوب نظافتي ­خدمت از ما قرار مي­گيرد. نظافت راه پله، جدا از نظافت خانه يا نظافت شرکت است و براي آن بايد به صورت جداگانه درخواست دهيد. به همراه خدمت نظافت راه پله، نظافت پارکينگ و مشاعات نيز ارائه مي‌شود و مشخصا باعث تفاوت قيمت خواهند شد.

 

نظافت شرکت

نظافت شرکت نيز يکي از خدمات محبوب نظافتي و موردي بسيار حساس است که بايد توسط نظافتچي حرفه آقا يا خانم صورت بگيرد. براي نظافت شرکت، بايد از لوازمي همچون جاروبرقي صنعتي، شوينده سنگ‌هاي کف و ... استفاده شود. هزينه نظافت شرکت معمولا از هزينه نظافت منزل بيشتر است  نظافت محل کار، با توجه به وجود وسايلي همچون پرينتر، ميز و صندلي اداري، لپ­تاپ و کامپيوتر و ... نيازمند دقت بالايي را در نظافت مي­طلبد.

 

تعمير موتورخانه

نگهداري و تعمير موتورخانه يکي از موضوعات مهم در مديريت ساختمان و يکي از خدمات "خدمت از ما" با متقاضي بالاست. اگر براي تعمير موتورخانه و يا نگهداري از آن به کمک يک تعميرکار تاسيسات موتورخانه نياز داريد، روي "خدمت از ما" حساب کنيد. شما مي­توانيد خدمات تعمير موتورخانه را از طريق وبسايت يا اپليکيشن ثبت کنيد تا به بهترين تعميرکاران موتورخانه به درخواست شما رسيدگي کنند.

 

چرا بهتر است تعمير موتورخانه را به "خدمت از ما" سپرد؟

تعمير موتورخانه کاري است که به تجربه و دانش بالا و دقيقي احتياج دارد. با توجه به اهميت موتورخانه و نقش آن در گرمايش خانه، تعمير موتورخانه توسط فرد بدون تجربه مي‌تواند خسارات جدي را به­دنبال داشته باشد. با کمک گرفتن از يک متخصص علاوه بر رفع مشکل، از مشکلات احتمالي تعمير موتورخانه توسط فرد نامناسب جلوگيري خواهيد کرد.

 

يافتن يک تعميرکار موتورخانه چندان راحت نيست؛ اما با "خدمت از ما" و بررسي پروفايل هر متخصص و همچنين امتيازاتي که مشتريان قبلي به متخصصان داده­اند؛ و نيز نظرات آنها، مي­توانيد بهترين متخصص را براي تعمير موتورخانه خود پيدا و انتخاب کنيد.

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : چرا,نظافت,منزل,یکی,از,خدمات,محبوب,نطافتی,است؟, نویسنده : اشکان بازدید : 49 تاريخ : جمعه 24 آبان 1398 ساعت: 2:32

کدام نماشويي براي نماي ساختمان مناسب تر است؟

تعمير آبگرمکن کارهايي است که به عقيده بعضي‌ها، کار راحت و بي دردسري است. اما با وجود همه سادگي‌ها در تعمير آبگرمکن، ظرافت‌هاي خاصي در آن نهفته است که نياز به يک متخصص را واجب مي‌سازد. نماشويي نيز از خدماتي است که اين روزها بيش‌تر از قبل موردتوجه است. خدمات نماشويي شامل نماشويي ساختمان با واترجت، نماشويي با طناب، متناسب با نماي ساختمان انجام مي‌شود. همان طور که مي‌دانيد تميز کردن نماي ساختمان و شستشوي نماي ساختمان بعد از چند سال که از ساخت ساختمان مي‌گذرد، ضروري مي‌شود.

 

کدام نماشويي براي نماي ساختمان مناسب تر است؟

نماي ساختمان انواع مختلفي دارند. نماي سنگ، نماي آجري، نماي شيشه و کامپوزيت از مواردي هستند که در طراحي نما استفاده مي‌شود. نماشويي در هر يک از موارد گفته شده با هم متفاوت هستند. دو روش معروف نماشويي شامل: نماشويي با داربست و نماشويي بدون داربست مي باشد. در صورتي که ارتفاع ساختمان زياد باشد جهت حفظ امنيت بهتر است از نماشويي با دربست استفاده شود.

تعمير آبگرمکن

نماشويي با داربست چيست؟

نماشويي با داربست سنتي تر است. در روش نماشويي با داربست شستشوي نماي ساختمان با استفاده از ابزار آلات پيشرفته استفاده نمي‌شود. اما کيفيت و دقت نماشويي با داربست بيشتر است.

نماشويي بدون داربست چيست؟

نماشويي بدون داربست شامل نماشويي با طناب يا نماشويي با راپل يا نماشويي با واترجت است.

تعمير آبگرمکن شامل چه مواردي مي شود؟

آبگرمکن در عمر مفيد خود به خوبي کار مي‌کند. ممکن است بعد از گذشت مدت زماني نياز به تعمير آبگرمکن داشته باشيد. در چنين مواقعي بهتر است با شخصي که سال‌ها در زمينه تعمير پکيج فعاليت مي‌کند مشورت نماييد. شايد پيدا کردن تعميرکار آبگرمکن با تجربه برايتان مشکل باشد. "خدمت از ما" در اين مسير همراه شماست. اگر نياز به تعمير آبگرمکن داريد، مي‌توانيد درخواست خود را از طريق فرم ثبت سفارش بدون نياز به تماس تلفني ثبت کنيد تا به مجرب‌ترين و بهترين تعميرکار در شهر خود دسترسي داشته باشيد.

 

نحوه ثبت سفارش نماشويي يا تعمير آبگرمکن در "خدمت از ما"

شما بدون نياز به تماس تلفني و ماندن در صف انتظار پاسخگويي مي توانيد درخواست خود(نماشويي، تعمير آبگرمکن و ...) را ثبت نماييد. پس از ثبت درخواست متخصصين حاضر در خدمت از ما براي شما قيمت پيشنهادي خود را ارسال مي کنند. پس از دريافت قيمت پيشنهادي براي خدمات نماشويي، تعمير آبگرمکن يا هر خدمات ديگري مي توانيد به پروفايل آن ها مراجعه نماييد. پس از ورود به پروفايل آن ها و مطالعه نظرات مشتريان قبلي و با توجه به قيمت پيشنهادي هر يک از آن ها مي توانيد بهترين متخصص را براي خود انتخاب نماييد.

با اين روش ميزان رضايتمندي مشتريان را به حداکثر رسانده ايم. شما مي توانيد پس از دريافت خدمات، به متخصص مورد نظر امتياز دهيد و با ثبت نظر در پروفايل متخصص از ميزان رضايتمندي خود مشتريان آينده را راهنمايي نماييد.

نماشويي و تعمير آبگرمکن تنها بخش کوچکي از خدمات ارائه شده توسط مجموعه "خدمت از ما" مي باشد. با نصب اپليکيشن "خدمت از ما" به راحتي از تمامي خدمات ارائه شده توسط "خدمت از ما" در شهر شما مطلع شويد.

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : کدام,نماشویی,برای,نمای,ساختمان,مناسب,تر,است؟, نویسنده : اشکان بازدید : 35 تاريخ : پنجشنبه 23 آبان 1398 ساعت: 10:04

مزاياي تبليغات در فضاي اينترنت

مزاياي ارسال آگهي اينترنتي در مقابل تبليغات سنتي و قديمي بسيار زياد مي باشد.
از نظر هزينه، ميزان دسترسي، بازاريابي، گستردگي و حتي فروش و تجارت، اينترنت و درج آگهي اينترنتي بسيار بهينه تر و مناسب تر مي باشند.
در تبليغات سنتي و قديمي هزينه بسيار بالا است و محدوديت هايي وجود دارد که نمي توان آن را ناديد گرفت. بطور مثال براي اينکه در سطح يک شهر از روش سنتي تبليغاتي استفاده کنيد، بايد زمان بسياري صرف کرده و بسيار هزينه کنيد تا تبليغات انجام شود.
اگر بخواهيم واقع بينانه نگاه کنيم، ديگر تبليغات سنتي اثر بخش نيستند. در اين نوع تبليغات حداقل بايد شما يک کارت ويزيت، کاتالوگ، بروشور، پوستر چاپ کنيد که در آن تبليغات خود را درج کرده باشيد.
سپس اقدام به پخش آنها کنيد و هيچ تضميني نيست که همه توجهي به کاتالوگ، بروشور و يا کارت چاپ شده کنند.
اين نکته هم بهتر است يادآور شويم که در بازاريابي، فقط بازارياب هاي مبتدي هستند که از کاتالوگ و بروشور استفاده مي کنند. ولي يک بازارياب حرفه اي قابليت اين را دارد که خودش توضيحات محصول را ارائه دهد.
اما در درج آگهي اينترنتي، در کمترين زمان با مناسب ترين هزينه آگهي شما در هر نقطه اي قابل رويت خواهد بود و محدود به زمان و مکان نيستيد. در هر زماني مي توانيد آگهي خود را نشر دهيد و تاثير آن را مشاهده کنيد.مزاياي درج آگهي اينترنتي:

در تبليغات اينترنتي، درج آگهي بصورت هدفمند و صورت مي گيرد. کاربران و مخاطبيني که تبليغات را مشاهده مي کنند و يا دنبال کالايي هستند، مي دانند که به کدام سايت ها مراجعه کنند يا در سايت هاي درج آگهي به کدام دسته بروند.
اين مزيت که بازديد کنندگان بهينه شده باشند از مزايايي درج آگهي اينترنتي مي باشد که به هيچ وجه در بازار سنتي اين فيلتر يافت نمي شود.
درج آگهي در سايت آگهي-کالا به صورت رايگان و ويژه و برجسته صورت ميگيرد و تنها آگهي هاي ويژه شامل هزينه مي باشند .

مزاياي درج آگهي ويژه و برجسته نسبت به آگهي رايگان بصورت زير مي باشد:

اعتماد بيشتر کاربران به آگهي هاي ويژه و برجسته
درج آگهي ويژه و برجسته باعث مي شود تا بازديدکنندگان اعتماد بيشتري به آگهي شما کنند. زيرا درج آگهي ويژه و برجسته به معناي آن است که آگهي دهنده از خدمات و کالاي خود اطمينان کافي دارد و براي جلب نظر بازديدکنندگان و مشتريان واقعي حاضر به پرداخت وجه آگهي خود شده است.

آگهي هاي ويژه بسيار بيشتر از آگهي هاي رايگان ديده مي شوند زيرا در مکان هاي زير قابل مشاهده مي باشند:

در صفحه اول سايت بصورت رندوم و با اولويت بيشتر
در صفحه اول گروه مرتبط با آگهي
در صفحه اول زير گروه هاي مرتبط با آگهي
در کنار تمامي آگهي هاي رايگان موجود در آن گروه، در بلوک آگهي هاي ويژه مرتبط

مزاياي تبليغات در فضاي اينترنت:

هر رسانه تبليغاتي کارکردهاي خاص خود را دارد اما تبليغ در فضاي اينترنت داراي چند امتياز ويژه است :
بخش عمده اي از مديران، کارشناسان، بازرگانان و ساير فعالان کليدي عرصه تجارت، اين رسانه را به عنوان منبع شماره يک خود مي شناسند.

بازخورد و نتايج تبليغات اينترنتي به طور دقيق قابل اندازه گيري و تجزيه و تحليل است. دليل اين امر وجود اعداد و ارقام دقيق از ميزان مشاهده و کليک تبليغات اينترنتي توسط ابزارهاي اين کار است.
و با وجود چنين مزاياي مهمي عملا به نسبت ساير رسانه ها ارزانتر است.

مزاياي تبليغات در سايتهاي آگهي و نيازمنديها:در ميان انواع تبليغات اينترنتي، تبليغ در سايتهاي آگهي و نيازمنديها ، بويژه در ايران، داراي امتيازات خاص خود مي باشد:
آگهي دهنده کنترل و مديريت مستقيم آگهي هاي خود را در يک فضاي کاربري نسبتا ساده در دست دارد.
کاربران اين سايت ها دقيقا مشترياني هستند که نياز به خريد در آنها قطعي شده و به جستجوي منبع خريد خود هستند و آگهي ها را با هدف خريد بررسي مي کنند.
وجود مجموعه اي از آگهي هاي به هم مرتبط و ساختار نسبتا ساده اين سايتها، باعث حفظ طولاني مدت مشتري در سايت شده و احتمال مشاهده هر آگهي را بالا مي برد.
معمولا براي سايتهاي معتبر به دليل حجم ترافيک بالا مورد توجه موتورهاي جستجو بوده و آگهي هاي آنها به خوبي توسط موتورهاي جستجو ثبت شده و در نتايج جستجوي آنها ظاهر مي شوند.

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : مزایای,تبلیغات,در,فضای,اینترنت, نویسنده : اشکان بازدید : 34 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 18:55

پارچه آنتي‌استاتيک چيست؟

پارچه آنتي‌استاتيک چيست؟

لباس-کار-يکسره-طرح-خلباني-setwork-آبي-نفتي

جاهايي که ممکن است به خاطر تخليه بار الکتريسيته ساکن، جرقه به وجود آيد خطرناک است به همين دليل پوشيدن لباس کار آنتي استاتيک ضروري است. براي فضاهايي که احتمال دارد بر اثر مالش لباس بدن فرد، بار الکتريکي توليد شود پوشيدن چنين لباس کار اجباري است چون در صورت ايجاد بار الکتريکي و جمع شدن آن روي لباس و تخليه ناگهاني بار جرقه شکل مي‌گيرد. حال با ايجاد اين جرقه اگر مواد اشتعال‌زا مثل مواد منفجره و شيميايي در آن نزديکي وجود داشته باشد باعثت آتش سوزي و خسارت مي‌شود. حتي براي کار با دستگاه‌هاي الکتريکي و آزمايش‌هاي داروسازي پوشيدن اين لباس کار الزامي است. بنابراين براي پيشگيري از رخ دادن چنين حادثه‌هايي لباس کار فرد بايد کاملاً آنتي استاتيک باشد.

لباس کار آنتي استاتيک براي استفاده نياز به يک سري تأييديه دارد. طبق استاندارد PN-EN 1149-1:2008 مقاومت اين پارچه نبايد بيشتر از 109×2.5 اهم باشد. شماره 5798 استاندارد ملي ايران براي مشخص کردن مقاومت الکتريکي در لباس کار نوشته شده است.

 

روش هاي متفاوتي براي آنتي استاتيک کردن لباس وجود دارد که با استفاده از تکميل مواد آنتي استاتيک يا استفاده از نخ رسانا در لباس مي‌باشد.روش استفاده از تکميل مواد آنتي استاتيک به خاطر ثبات شستشويي ضعيف زياد مورد توجه قرار نگرفته است. در روش استفاده از مواد رسانا در الياف، با اينکه مشکل ثبات ضعيف در شستشو حل مي‌شود اما به خاطر اينکه مواد رسانا در سطح الياف ذوب ريسي شده خاصيت آنتي استاتيک ضعيف مي‌شود. جوري که مقاومت الکتريکي در اين الياف بيشتر از 1011 هم گزارش شده است. يکي ديگر از روش ها براي آنتي استاتيک کردن استفاده از پليمرهاي رسانا مثل پلي آنيلين و پلي پيرول به عنوان يک پوشش براي به دست آوردن پارچه رساناست. يکي از معايب استفاده از اين پليمرها خاصيت شکننده بودن و خواص مکانيکي ضعيف آن هاست. استفاده کردن از نخ رسانا در ساختار پارچه ي لباس کار باعث به وجود آمدن خاصيت آنتي استاتيک مي‌شود.

پارچه آنتي استاتيک براي صنايع گاز، نفت، پتروشيمي و پالايش بسيار مناسب است و لباس کار توليد شده از اين پارچه براي فضاهايي که به بار الکتريکي ساکن حساس هستند مناسب است. اين پارچه ها بايد مراحل مختلفي را براي گرفتن استاندارد طي کنند.

يک لباس کار آنتي استاتيک به جز اينکه در مقابل خطر انفجار بر اثر تخليه شدن بار الکتريکي در اتمسفر گازي از جان فرد محافظت مي کند، راحتي و دوام هم براي فردي که قرار است لباس کار را بپوشد فراهم مي کند. با پوشيدن اين لباس که خاصيت انتي استاتيک دارد مي‌توانيد از رخ دادن حوادث ناگوار جلوگيري کنيد. به دليل کم بودن مقاومت الکتريکي در اين نوع پارچه، استفاده از لباس کار آن براي کساني که در صنايع پتروشيمي،نفت،گاز و پالايش کار مي‌کنند مي‌تواند گزينه ي خوبي باشد.

خصوصيات لباس کار آنتي استاتيک:

لباس کار آنتي استاتيک از ترکيب يک رساناي الکتريکي و الياف مصنوعي توليد شده است.

تخليه بار الکتريکي از همه ي سطح ها و اطراف بدن از ويژگي هاي اين لباس است.

از خصوصيات خوب لباس کار آنتي استاتيک مي‌توان به مشکل نداشتن آن در محيط هايي که داراي رطوبت بالا هستند اشاره کرد. يکي ديگر از ويژگي هاي مثبت اين لباس اين است که در دماهاي بالاي 120 درجه، بخارهايي که از اين لباس متصاعد مي‌شود هيچ‌گونه واکنشي با اسيدها، حلال‌هاي آلي و ... نشان نمي‌دهد و مي‌تواند مدت طولاني کار کند.

لباس کار معمولي نمي‌تواند از پخش شدن گرد و غباري که بدن انسان توليد مي کند جلوگيري کند اما لباس آنتي استاتيک در برابر منتشر شدن آلودگي ها مثل يک مانع عمل مي کند.

پارچه هاي آنتي استاتيک عمر طولاني دارند و به دليل سبک بودن، کسي که لباس آنتي استاتيک را تن مي کند مي‌تواند راحت تر فعاليت کند.

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : پارچه,آنتی‌استاتیک,چیست؟, نویسنده : اشکان بازدید : 38 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 8:05

جايي که خرچنگ‌ها آواز مي‌خوانند

جايي که خرچنگ‌ها آواز مي‌خوانند

اثر دليا اوئنز 

درباره‌ي نويسنده

دليا اوئنز از نويسندگان سه اثر بين‌المللي و پرفروش «اشک‌هاي کالاهاري»، «چشم فيل» و «رازهاي ساوانا» در حوزه ادبيات ناداستان است؛ اين آثار شرح زندگي و تحقيقات علمي او را در آفريقا روايت مي‌کنند. دليا اوئنز موفق شد جايزه‌ي جان بُرو را براي تأليف آثارش در باب طبيعت از آن خود کند و در مجله‌هاي Nature,The African Joual of Ecology  و  Inteational Wildlife آثار خود را منتشر کند. اين بانوي نويسنده هم‌اکنون ساکن آيداهو است و به فعاليت‌هاي خيرخواهانه‌اش براي کمک به مردم و حفظ حيات‌وحش زامبيا ادامه مي‌دهد. رمان «جايي که خرچنگ‌ها آواز مي‌خوانند» نخستين رمان او است.

اين رمان با نثر لطيف و درعين‌حال نمادين خود به ترسيم شجاعت کايا کلارک وزندگي دشوارش مي‌پردازد؛ کايا دختر جوان و تنهايي است؛ خانواده‌اش او را ترک کرده‌اند و او نه‌فقط در مدرسه، نه‌فقط در شهري که در آن ساکن است، که در کل اين دنيا احساس غريبي مي‌کند.

مادر طبيعت دايه‌اش مي‌شود و باتلاق دنجي در شمال ساحل کارولينا مأمنش. اين باتلاق براي کايا تنها مکاني براي مخفي شدن نيست؛ کايا در آنجا به هيئت دختري آغازين درمي‌آيد و مستقل مي‌شود و در دل طبيعت وحشي پناه مي‌گيرد؛ طبيعتي که به او وفادار است و خود او تجلي ذات آزاد و آرام آن است.

تا آنکه پسر جواني پا به خلوت کايا مي‌گذارد و جهان منزوي کايا به‌يک‌باره از اساس به لرزه درمي‌آيد. علاوه بر اين‌ها ماجراي قتل مرموز و حل‌نشده‌ي پسر موفق و دخترکَش شهر و بسيار حرف نگفته‌ي ديگر در کتاب هست که ارزش مطالعه دارد. 

گرچه مي‌توان کتاب را به مشتي محکم تشبيه کرد اما بايد گفت که اين اثر زيبا به دستي متواضع نگاشته شده است. کتاب گرچه داستاني قوي دارد اما به همان اندازه لطيف است و در عين لذت‌بخش بودن خواننده را ديوانه مي‌کند!

نثر کتاب

نثر کتاب بسيار منحصربه‌فرد است؛ نفس‌گير است و چنان زيبا بيان‌شده که حتي در توصيف يک کرم شب‌تاب کوچک نيز از عمق و جزييات کم نگذاشته و آن‌قدر بااحساس است که خواننده را گاهي به گريه مي‌اندازد.

در متن کتاب جملاتي هست که چون شعر خوانده مي‌شوند و وزن غنائي آن‌ها همانند حرکت قايق بر سطح آب آرام است. کتاب گرچه نثر پرزرق‌وبرقي ندارد اما بي‌نقص است.

اوئنز به خواننده نمي‌گويد که چگونه بينديشد؛ او به هر نکته چنان سرشار گريز ميزند که خواننده حتي صداي نفس‌هايش را نيز مي‌شنود. او با لحن انبوه از احساس خود خواننده را متقاعد مي‌کند که جست‌وجو کند و بيابد؛ بسنجد و کشف کند و تمام اين‌ها را به‌تنهايي انجام دهد.

تخيل قوي اوئنز خواننده را همان‌گونه راهنمايي مي‌کند که باتلاق کيا را، و خواننده چنان ذره‌ذره‌ي داستان را تجربه مي‌کند که بوي دريا را مي‌شنود و طعم شيرين عشقي نوپا را بر زبان خود حس مي‌کند.

سفر کيا سال‌ها به طول مي‌انجامد و داستان ما را از کودکي تا دوران بلوغ و پختگي او با خود همراه مي‌کند. اين حقيقت که رمان در اصل قصيده‌اي است در مدح مادر طبيعت و شکوه اعجاب‌انگيز و غريزه‌ي پرورش و محافظت او، کتاب را دوچندان دوست‌داشتني مي‌کند. تمام شخصيت‌هاي کتاب، چه آن‌ها که سرشار از نقص‌اند و چه آن‌هايي که ذاتي رها و آزاد دارند بسيار به دل مي‌نشينند. ذره‌ذره‌ي اين داستان از احساس و عشق اشباع‌شده و پايان کتاب که خود ماجراي ديگري است!

شايد در برخي نقاط با خود بينديشيد که ديگر داستان رو به افول است و ديگر به اوج خود بازنمي‌گردد اما بايد بگويم خود کتاب به شما ثابت خواهد کرد که تک‌تک جزييات و رويدادهاي داستان درست سر جاي خود هستند.

به آن‌هايي که زيبايي طبيعت گرامي داشته شده در دل يک داستان را تحسين مي‌کنند، به آن‌هايي که دنبال داستاني عاشقانه هستند که هر ذره‌اش لطيف و حقيقي باشد، به آن‌هايي که چاشني قتل و رمز و راز را در داستان مي‌پسندند و به آن‌ها که به‌راستي مي‌خواهند اين دختر توسري‌خور داستان ما يک روز چون الماسي درخشان نگاه‌ها را به خود خيره کند بايد بگويم اين داستان خوراک شما است!

جايي که خرچنگ‌ها آواز مي‌خوانند داستان سازگاري است، داستان پايداري است، داستان اميد است و عشق و تنهايي و عزم و اشتياق و تعصب و قدرت. در اين کتاب در زمان به سفر مي‌پردازيم تا از داستان کايا، دختر باتلاق نشين، سر درآوريم که در حومه‌ي شهر زندگي مي‌کند و مردم محلي هرگز او را هم‌سطح خود نمي‌دانند؛ او را قضاوت مي‌کنند، به سخره مي‌گيرند و به او زور ميگويند. اما در اين ميان هستند کساني که آغوش مهرباني و دوستي به روي او باز کنند و به او عشق بورزند. آخ که چقدر اين کتاب خواستني است!

اين کتاب توسط نشر آموت و با ترجمه‌ي  آرتميس مسعودي منتشر شده است که مي‌توانيد به‌راحتي آن‌را از سايت کاواک خريداري نماييد. مشاهده کتاب در لينک زير :

https://www.cavack.com/Item/33876

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : جایی,که,خرچنگ‌ها,آواز,می‌خوانند, نویسنده : اشکان بازدید : 51 تاريخ : چهارشنبه 22 آبان 1398 ساعت: 0:24

نکاتي مهم براي برگزاري بهتر مراسم عروسي

نکاتي مهم براي برگزاري بهتر مراسم عروسي

باغ تالار دشت شقايق 4

برگزاري يک مراسم عروسي خوب و منظم نياز به برنامه ريزي  درست بر اساس بودجه  و شرايط اثر گذار دارد.

برگزاري مراسم عروسي با تشريفات مختلفي انجام ميشود و عوامل کثيري در هر چه بهتر برگزار شدن آن دخيل هستند. از انتخاب لباس عروس و داماد گرفته تا تالار و منوي شام، همه و همه دست به دست هم ميدهند تا خاطره اي به ياد ماندني را در اذهان ثبت کنند.

 ما در اين مقاله نکاتي را در جهت هرچه بهتر برگزار نمودن مراسم عروسي مطرح ميکنيم .

  تقويم

بهتر است چندين تاريخ براي خود مشخص کنيد و در هر تاريخي يکي از کارهاي مربوط به عروسي تان را انجام بدهيد .سعي کنيد تمام کارها را در ماه پاياني انجام داده تا از استرس و دغدغه شما در روز عروسي کاسته شود  و هر هفته برنامه ريزي خود را بروز و يا  مرور نماييد

 انعطاف پذير باشيد

معمولا براي برگزاري عروسي ، عروس و داماد هر کدام خواسته  و نظرات متفاوتي در نحوه برگزاري مراسم يا برخي از جزييات عروسي مانند انتخاب تالار يا باغ عروسي ، منوي غذايي و ...  دارند .هميشه سعي کنيد با هم مشورت کنيد و تمامي دلايلتان را براي هم بازگو کنيد اينگونه بيشتر حرف طرف مقابلتان را درک خواهيد کرد و در آخر بايد بتوانيد در برابر تغيرات انعطاف پذير باشيد.

  تقسيم وظايف

 

برخي از کارها مثل انتخاب لباس عروس و سالن زيبايي  صرفا بر عهده عروس است  و برخي از کارها بر عهده داماد مي باشد.

عروس و داماد بايد هردو مسوليتي را به عهده گيرند و در انجام کارها شريک شوند و در جريان کامل کارها قرار گيرند.به طور کلي در مواردي  مثل انتخاب آتليه عروس ، ماشين عروس ، کارت عروسي و ... بهتر است  تقسيم وظايف شود و پس از انتخاب موارد براي قطعي شدن  عروس و داماد به اتفاق يکديگر آن را بررسي و تاييد نمايند.

 فهرست ذخيره مهمانان

يک ليستي از مهمان ها را براي خود تهيه کنيد بعلاوه يک ليست اضافه براي مهمان هاي رزروي هم داشته باشيد هميشه در نظر داشته باشيد که اين ليست ها نوسان دارد يعني ممکن است به تعداد مهمان هاي شما افزوده و يا بلعکس کم بشود براي اين کار بهتر است يه فهرست جايگزيني تهيه نماييد تا بتوانيد مهمان هاي رزروي را در صورت لزوم جايگزين کنيد .

غذا را ابتدا خودتان امتحان کنيد

مطمئنا يکي از ملاک‌هاي انتخاب مکان برگزاري، کيفيت و قيمت سرويس‌هايي است که به مهمانان‌تان ارائه مي‌دهد. توجه داشته باشيد اين قيمت‌ها شامل ورودي سالن به تعداد مهمانان، پذيرايي بدو ورود، پذيرايي در طول زمان مراسم و شام مي‌شود.

قبل از اين‌که براي شام عروسي سفارش غذا بدهيد منو غذايي موسسه برگزار‌کننده را به دقت مطالعه کنيد. بهتر از مطالعه اين است که اين غذاها را امتحان کنيد. يعني يک بار بدون آن‌که مسئولان اين موسسه متوجه شوند و به‌صورت کاملا نامحسوس از انواع غذاهايي که مي‌خواهيد يک پرس سفارش دهيد. در اين راستا ميتوانيد ليست بهترين تالارهاي عروسي تهران  را مشاهده نماييد.

تهيه شيريني و ميوه مراسم

از آنجايي که شما بهتر سليقه و ذائقه مهمانانتان را ميدانيد بهتر است که تهيه شيريني و ميوه را خودتان برعهده بگيريد و اين کار را به مسئول تالار يا باغ عروسي واگذار نکنيد. بسته به کيفيت تالار ممکن است کيفيت ميوه و شيريني که آن مجموعه تهيه ميکند متفاوت باشد.

زياده روي نکنيد

موسسات برگزار‌کننده مجالس، خدمات متفرقه زيادي ارائه مي‌دهند از بادکنک آرايي گرفته تا اجاره کردن هلي‌کوپتر و کالسکه طلايي و ليموزين. شما اندازه جيب و موجودي حساب بانکي‌تان را مي‌دانيد نه آن‌ها. پس با حساب و کتاب جلو برويد   و بهتر است براي شروع زندي مشترک زير بار قرض و وام زيادي نرويد.

منبع: بياتو عروسي

 

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : نکاتی,مهم,برای,برگزاری,بهتر,مراسم,عروسی, نویسنده : اشکان بازدید : 50 تاريخ : دوشنبه 13 آبان 1398 ساعت: 10:31

خريد کولرگازي مدل B1ZMA

کولرگازي مدل B1ZMA به عنوان يکي از محصولاتي است که داراي طراحي خاص است. از گاز R410  در اين محصول بکار رفته است و به عنوان يکي از دستگاه هاي پرفروش در شهر مرزي بانه به حساب مي ايد و داراي قيمت بسيار مناسبي است،از همين جهت بين مردم بسيار محبوب است.

کولرگازي 36000 بوش مدل B1ZMA

بوش يکي از شرکت هايي است که سال هاي بسياري است در توليد سيستم هاي سرمايشي گرمايشي فعاليت ميکند.

کولرگازي ?? هزار اينورتر کم مصرف بوش داراي طراحي بسيار خاصي است و در سرتاسر دنيا مورد استقبال بسياري از افراد قرار گرفته است.

اين کولرگازي داراي نسل برتري است که به اسم کولرگازي اينورتر ?? هزار شناخته ميشود،که باعث شده تا مصرف انرژي برقي ??% کاهش يابد و مصرف انرژي ايده آلي را داشته باشد.

گاز بکار رفته در اين مدل کولرگازي بانه از نوع گاز مبرد R410A ميباشد که سالم و سازگار با محيط زيست مي‌باشد و داراي رنگ سفيد ميباشد.

يکي ديگر از آپشن هاي فوق العاده اين دستگاه سيستم Auto-Start است که باعث ميشود تا اين محصول دماي محيط را به خوبي مطلوب و مطبوع نگه دارد.

تکنولوژي سبز در اين محصول بکار رفته است که باعث ميشود تا حد بسياري مصرف انرژي برق بسيار کاهش يابد.

اين دستگاه داراي صداي بسيار کمي است که باعث ميشود تا محيطي آرام بخش تر را داشته باشيد و داراي صداي خروجي ?? دسي بل است که تقريبا بي صدا به حساب مي‌آيد.

کمپرسور روتاري باعث ميشود تا خنک کنندگي بسيار سريع تر صورت پذيرد و در زمان بسيار کمي هوا خنک شود،خوشبختانه  کولرگازي روتاري ?? هزار بوش مجهز به اين کمپرسور است که باعث خنک شدن سريع محيط ميشود.

 

منبع : کولرگازي مدل B1ZMA

 

جهت تهيه اين محصول به سايت فروش کولرگازي ما مراجعه نماييد و از تخفيفات ويژه ما بهره مند شويد , همچنين جهت دريافت مشاوره ميتوانيد با پشتيبانان ما در ارتباط باشيد:

09189744919 - 09368713408

 

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : خرید,کولرگازی,مدل,B1ZMA, نویسنده : اشکان بازدید : 38 تاريخ : جمعه 10 آبان 1398 ساعت: 1:19

بانک گروه تلگرام

بانک گروه تلگرام وظيفه انتشار لينک تمام گروه هاي تلگرام را بر عهده دارد.

شما مي توانيد از لينک هاي گروه هاي موجود در اين بانک لينک نهايت استفاده رو ببريد.

در اين بانک گروه تلگرام لينک تمام گروه هاي تلگرامي به صورت رايگان در اختيار شما قرار مي گيرد.

در اين بانک گروه تلگرام انواع گروه هاي تلگرامي وجود دارد مانند :

گروه چت تلگرام

گروه گپ تلگرام

لينک گروه هاي دختر و پسر

و .....

روزانه در اين بانک لينک گروه تلگرام 80 لينک گروه ثبت مي شود.

که در اين بين گروه هاي استان هاي مختلف ايران هم به چشم ميخورد.

مثلا گروه اصفهان، گروه شيراز، گروه تهران، گروه قم .....

اميدوارم از اين بانک لينک نهايت استفاده رو ببريد.

 

 

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : بانک,گروه,تلگرام, نویسنده : اشکان بازدید : 39 تاريخ : پنجشنبه 9 آبان 1398 ساعت: 12:03

• دندانپزشک متخصص ارتودنسي

انتخاب متخصص ارتودنسي، يکي از مهم‌ترين عواملي است  که مي‌تواند روند درمان ارتودنسي شما را دستخوش تغيير کند. با انتخاب متخصص ارتودنسي که جزء بهترين متخصصين ارتودنسي است، مي‌توانيد باي خيالي آسوده، فرايند ارتودنسي خود را شروع کنيد. بسياري از عوارض ارتودنسي، ناشي از کمبود دانش يا مهارت دندانپزشک متخصص ارتودنسي براي درمان فرد بيمار است. بايد به اين مورد توجه داشت که دکتر دندانپزشک، الزاما متخصص ارتودنسي نيست و اين دو، کاملا متفاوت از يکديگر هستند. انتخاب بهترين متخصص ارتودنسي در شرق تهران يا متخصص ارتودنسي کودکان در تهران، عاملي در راستاي کاهش روي دادن مواردي مانند پوسيدگي دندان پس از ارتودنسي يا لق شدن دندان است. با ما همراه بمانيد تا به شرحي جامع از متخصص ارتودنسي بپردازيم.

 

در کنار عبارت «متخصص ارتودنسي»، موارد زير نيز توسط ديگر مخاطبان مورد جستجو قرار مي‌گيرند:

 • دندانپزشک متخصص ارتودنسي
 • متخصص ارتودنسي مشهد
 • بهترين متخصص ارتودنسي در شرق تهران
 • متخصص ارتودنسي در کرج
 • متخصص ارتودنسي کودکان در تهران
 • متخصص ارتودنسي در اهواز
 • متخصص اتودنسي در تهرانپارس
 • متخصص ارتودنسي در تبريز

 

دندانپزشک متخصص ارتودنسي:

بسيار مهم است که بدانيد يک دندانپزشک، با يک متخصص ارتودنسي و هر دوي اين دو تخصص‌ها با متخصصين زيبايي دندان که فعاليت‌هايي همچون روکش گذاري براي دندان‌ها و لمينت انجام مي‌دهند، متفاوت است.

يک دندانپزشک، در حوزه پر کردن دندان، قرار دادن ايمپلنت و ... تبحر دارد؛ در صورتي که متخصص ارتودنسي به صورت تخصصي در حوزه جراحي فک و لثه، طراحي هدگير مناسب، انجام انواع ارتودنسي (از جمله ارتودنسي نامرئي، ارتودنسي مرئي، ارتودنسي ثابت و  ارتودنسي متحرک) به فعاليت مي‌پردازد.

 

بهترين متخصص ارتودنسي:

دکتر سعيد قريشي با  برد تخصصي از کشور کانادا، يکي از بهترين متخصصين ارتودنسي حاظر در تهران است. علاوه بر اين، ايشان داراي کلينيک ارتودنسي در سه نقطه متفاوت شهر هستند که اين امر موجب تسهيل دسترسي شما، در نقاط متفاوت تهران مي‌شود.

 

بهترين متخصص ارتودنسي در شرق تهران:

انتخاب يک متخصص ارتودنسي در نزديکي محل سکونت يا کار خودتان، يکي از مواردي  است که مي‌تواند به صورت مستقيم، موجب کاهش هزينه‌هاي جانبي شما شود. انتخاب بهترين متخصص ارتودنسي در شرق تهران يا غرب تهران، مي‌تواند علاوه بر کاهش هزينه رفت و آمد شما، موجب کاهش زماني شود که بايد براي ارتودنسي دندان خودتان تخصيص دهيد.

 

متخصص ارتودنسي کودکان در تهران:

بسيار مهم است که در انتخاب متخصص ارتودنسي کودکان در تهران، توجه ويژه‌اي کنيد؛ چرا که ارتودنسي کودکان فرايندي است که نيازمند صبر بسيار از سوي متخصص ارتودنسي است و همچنين طراحي مطب متناسب با علائق کودکان، موجب کاهش استرس و حتي ترس کودکان نسبت به ارتودنسي مي‌شود.

 

سخن پاياني پيرامون «متخصص ارتودنسي»:

اميدواريم اين مقاله که پيرامون «متخصص ارتودنسي» بود، براي شما مفيد واقع شود. در صورت داشتن هر گونه ديدگاه و پرسش، خوشحال مي‌شويم آن را با ما مطرح کنيد.

 

 

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : • دندانپزشک,متخصص,ارتودنسی, نویسنده : اشکان بازدید : 150 تاريخ : چهارشنبه 8 آبان 1398 ساعت: 10:30

چگونه از گوگل ادوردز استفاده کنيم

کساني که ميخواهند کمپين گوگل ادوردز را براي سايت و کسب و کار خود راه اندازي کنند بايد قبل از شروع کار با نوع کار گوگل ادوردز آشنا باشند. آموزش گوگل ادوردز در اين محتوا به زبان ساده گفته شده. براي اجراي کمپين گوگل ادوردز اگر کار تبليغات خود را به يک شرکت تبليغاتي بدهيد نيازي نيست به دنبال دوره آموزش گوگل ادوردز و يا کارگاه گوگل ادوردز باشيد.

دوره آموزش گوگل ادوردز، کارگاه گوگل ادوردز و... براي کساني مناسب است که مي‌خواهند اين کار را به عنوان سغل خود انتخاب کنند.

آموزش گوگل ادوردز به صورت هاي مختلفي مانند دوره آموزش گوگل ادوردز، کارگاه گوگل ادوردز که به صورت عملي انجام مي‌شود، فيلم آموزش گوگل ادوردز که در يوتيوب و آپارات موجود است و آموزش گوگل ادوردز ليندا که با مراجعه به سايت ليندا امکان مشاهده تمام ويديوهاي آمورزش گوگل ادرودز اين سايت موجود است مي‌توانيد دانش خود را براي يادگيري گوگل ادوردز ارتقا دهيد.

 

چگونه از گوگل ادوردز استفاده کنيم

براي استفاده ادوردز شما نمي‌توانيد از داخل ايران اقدام بکنيد زيراي اين خدمات گوگل براي ايران تحريم است. شما بايد به يک شرکت تبليغاتي که کار تبليغات ادوردز را انجام ميدهد مراجه کنيد تا براي شما يک کمپين تبليغاتي اجرا کند.

براي اجراي کمپين تبليغاتي پس از پرداخت پول شرکت تبليغ کننده پنل کاربري ادوردز را در اختيار شما قرار مي‌دهد. شما پس از آن بايد با دانستن کامل کلمات کليديتان که توسط مشاور سئو و بازاريابي شما انتخاب شده اند شروع به تبليغ کنيد.

 

گوگل ادوردز براي چه کساني خوب است؟

اگر محصولي داريد و مي‌خواهيد با استفاده از اين کمپين‌ها آن را معرفي کنيد ولي سايت شما در رتبه هاي يک گوگل قرار ندارد مي‌توانيد از ادز گوگل استفاده کنيد. البته پيشنهاد ما به شما سئو مي‌باشد زيرا دائمي و ماندگار است.

اگر در يک فصل خاص قصد فروش محصولي را داريد که مشتريان زيادي دارد مثلا در فصل زمستان مي‌خواهيد کامپشن بفروشيد مي‌توانيد با استفاده از تبليغات در ادز گوگل بدون نياز به آموزش گوگل ادوردز در بالاي نتايج جستوجو سايت خود را قرار دهيد.

شما بايد با دانش و مشاوره گرفتن از متخصص سئو کپين گوگل ادرودز خود را اجرا کنيد تا پول خود را در جايي درست و بهينه خرج کنيد.

بسيار از دوره آموزش گوگل ادرودز که اجرا مي‌شود نکات کامل را به شما ياد نمي‌دهند و شما در هنگام اجراي کمپين ادز گوگل دچار مشکل مي‌شويد. بهتر است شما با شرکت در کارگاه گوگل ادوردز  به صورت عملي و مرحله به مرحله شروع به يادگيري و آموزش گوگل ادرودز بکنيد.

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : چگونه,از,گوگل,ادوردز,استفاده,کنیم, نویسنده : اشکان بازدید : 36 تاريخ : سه شنبه 7 آبان 1398 ساعت: 13:18

پذيرش دانشجو در دانشگاه فرهنگيان در سه مقطع

این مقالهٔ آموزشی قصد دارد به موضوع شرایط ثبت‌نام دانشگاه فرهنگیان 98 – 99 بپردازد. دانشگاه فرهنگیان یکی از مهم‌ترین مراکز آموزشی کشور تلقی می‌شود.

دانشگاه فرهنگیان

پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان در سه مقطع تحصیلی صورت می‌گیرد:

 • دانشجوی کارشناسی پیوسته (دانشجو معلم)
 • دانشجوی کارشناسی ناپیوسته (معلم دانشجو)
 • دانشجوی کارشناسی ارشد ناپیوسته (معلم دانشجو)

 

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

 

دانشجوی کارشناسی پیوسته (دانشجو معلم) با مدرک تحصیلی دوره دبیرستان و از طریق آزمون سراسری در دانشگاه فرهنگیان انتخاب می‌شود. این دانشجویان پس از پذیرفته شدن در آزمون، یک مصاحبه نیز دارند که به‌وسیله آن گزینش خواهند شد. آموزش این دانشجویان به‌صورت تمام‌وقت و شبانه‌روزی است. برنامه کلاسی آن‌ها نیز از شنبه تا چهارشنبه می‌باشد.

درواقع این دانشجویان از ابتدای تحصیل استخدام آموزش‌وپرورش می‌شوند و متعهد می‌گردند تا پس از پایان تحصیلاتشان، در مدارس آموزش‌وپرورش مشغول به کار شوند.

دانشجوی کارشناسی ناپیوسته (معلم دانشجو) می‌تواند با مدرک کاردانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته ادامه تحصیل دهد. کلاس‌های این دانشجویان معمولاً در روزهای پنجشنبه و جمعه دایر می‌شود و در روزهایی که مدارس تعطیل است آن‌ها می‌توانند در کلاس‌ها شرکت کنند.

دانشجوی کارشناسی ارشد که هم‌اکنون پذیرش این دسته از دانشجویان از میان معلمان محدود است اما امکان دارد تا در آینده دانشجویان بیشتری در رشته‌هایی که آموزش‌وپرورش جذب داشته باشد، پذیرفته شوند.

شرایط پذیرش داوطلبان آزاد در دانشگاه فرهنگیان سال 98 – 99 چیست؟

پذیرش در دانشگاه فرهنگیان برای هر فرد شرایط ویژه‌ای دارد. در ادامه شرایط پذیرش داوطلبان آزاد در دانشگاه فرهنگیان سال 98 – 99 را آورده‌ایم.

 • بومی بودن داوطلب
 • داوطلب باید نمره علمی کل 6500 و بالاتر را در زیرگروه مربوطه کسب کرده باشد.
 • داوطلب باید دارای مدرک پیش‌دانشگاهی و معدل کل 15 در دوره متوسطهٔ دوم (پایه‌های اول، دوم و سوم) باشد. (این شرط به تازگی لغو گردیده)
 • داوطلب باید حداکثر سن 22 سال تمام را در بدو ورود به دانشگاه (۱۳۷۶/۰۷/۰۱ برای کنکور سال ۹۸) داشته باشد. حداکثر سن ورود به دانشگاه و حداقل معدل کل، تغییر نخواهند داشت.
 • داشتن حداکثر 28 سال سن در ابتدای استخدام قطعی پس از فارغ‌التحصیل شدن.
 • داوطلب باید تعهد خود به خدمت را ارائه دهد (داوطلبان باید 2 برابر مدت تحصیلشان حداقل 8 سال در خدمت آموزش‌وپرورش باشند).
 • داوطلب باید در مصاحبه اختصاصی قبول شود (جهت ارزیابی توانمندی‌ها و جنبه‌های جسمی، روانی و شخصیتی داوطلبان).

برای آگاهی از جدیدترین اخبار دانشگاه فرهنگیان با کارشناسان اختصاصی این دانشگاه در مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید.

 

شرایط ثبت‌نام در دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 چیست؟

در زمان ثبت‌نام در آزمون دانشگاه فرهنگیان، دانشجو باید حکم کارگزینی رسمی یا پیمانی آموزش‌وپرورش (منوط به ادامه اشتغال در آموزش‌وپرورش) برای ورود به دانشگاه فرهنگیان را داشته باشد.

متقاضیان در زمان ثبت‌نام، آغاز تحصیل و در مدت‌زمان تحصیل در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی، نباید به تحصیل در هر یک از دوره‌های کاردانی و بالاتر (ازجمله پیوسته و یا ناپیوسته) بپردازند.

گرفتن فرم معلم مشتمل بر موافقت با ادامه تحصیل شاغلان رسمی و پیمانی از اداره آموزش‌وپرورش محل اشتغال طبق شرایط آمده در دستورالعمل مربوطه (داوطلبان می‌توانند برای دریافت فرم معلم به کارگزینی اداره آموزش‌وپرورش محل اشتغال خود بروند). ارائه ندادن فرم معلم توسط محل خدمت به‌منزله نداشتن شرایط ثبت‌نام در آزمون است.

قبولی داوطلبان مشروط بر تعداد پذیرفته‌شدگان در هر یک از کد رشته محل‌های مربوط به‌ویژه فرهنگیان است. یعنی اگر تعداد پذیرفته‌شدگان به حدنصاب لازم (حداقل 15 نفر) نرسد قبولی داوطلبان بی‌اثر خواهد شد.

برای تحصیل قبول‌شدگان رشته‌های تحصیلی ویژه شاغلین رسمی و پیمانی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان مصوب وزارت علوم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، محل در نظر گرفته‌شده می‌باشد.

سایر داوطلبان از قبیل معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی قراردادی، آزاد و … اجازه ندارند رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان را انتخاب نمایند و کلیه رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان در همه گروه‌های آزمایشی، به شاغلین رسمی و پیمانی آموزش‌وپرورش تخصیص داده‌شده است.

متقاضیانی که مدرک کارشناسی و بالاتر رادارند، مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان نیستند.

  مطالب تکمیلی زمان ثبت‌نام دانشگاه بین‌الملل لیست رشته‌های فرهنگیان لیست رشته‌های تحصیلی در دانشگاه شاهد رشته‌های گروه ریاضی فیزیک پردیس خودگردان رشته‌های گروه علوم تجربی دانشگاه پردیس خودگردان لیست رشته‌های علوم انسانی دانشگاه پردیس خودگردان لیست رشته‌های هنر و زبان‌های خارجی دانشگاه پردیس خودگردان لیست رشته‌های گروه ریاضی فیزیک در دانشگاه بین‌الملل لیست رشته‌های گروه علوم تجربی در دانشگاه بین‌الملل لیست رشته‌های علوم انسانی دانشگاه بین‌الملل لیست رشته‌های گروه هنر دانشگاه بین‌الملل لیست رشته‌های گروه زبان‌های خارجی دانشگاه بین‌الملل لیست رشته‌های دانشگاه مجازی لیست رشته‌های بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی)  

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : پذیرش,دانشجو,در,دانشگاه,فرهنگیان,در,سه,مقطع, نویسنده : اشکان بازدید : 45 تاريخ : دوشنبه 6 آبان 1398 ساعت: 1:00

قيمت حفاظ هاي شاخ گوزني

همه چيز در مورد حفاظ شاخ گوزني

همه چيز در مورد حفاظ شاخ گوزني

هميشه هزينه براي امنيت يکي از مهم ترين و عقلاني ترين کار هايي است که هر شخصي بايد انجام دهد. البته هزينه اضافه وقتي راه هاي بهتري براي تضمين اين امنيت وجود دارد نيز به صرفه نيست.

شاخ گوزني که بر روي ديوار ها قرار داده مي شود، جدا از اينکه زيبايي را براي منزل به ارمغان مي آورد به امنيت ملک شما نيز کمک به سزايي مي کند و باعث حفظ جان، مال و مدارک شخصي مي شود و ورود افراد ناشناس و سارقان را تا حد الامکان کاهش مي دهد.

شاخ گوزني ها در چند سال اخير محبوبيت بسيار زيادي بين مردم پيدا کرده اند زيرا با جلوه هاي زيبايي که به ساختمان مي دهند جايگاه خود را بين مشتريان تثبيت کرده و اگر با نگاهي جزئي اين موضوع را بررسي کنيد شما هم بين اين شي زيبا و سيم خاردار شاخ گوزني را انتخاب ميکنيد.

شاخ گوزني ها در ابعاد مختلف در طرح هاي مختلف موجود هستند که با توجه به رنگ هاي دلخواه خود مي توانيد همان رنگ را در اختيار داشته باشيد.

ما به شما در اينجا به شما پيشنهاد مي کنيم که به هنگام خريد به ميزان تراکم و خميدگي و صد البته ارتفاع اين نرده ها دقت کنيد؛ زيرا خميدگي هر چه بيشتر باشد باعث مي شود کار براي سارقين و ورود به ملک شما سخت تر شود.
بهترين ارتفاع براي اين نوع نرده ها نود سانتي متر و با تراکم ده سانتي متر است زيرا عبور از آن بسيار دشوار خواهد شد.

مزاياي استفاده از شاخ گوزنياگر بخواهيم در مورد استفاده از شاخ گوزني به شما اطلاعاتي را ارائه دهيم، بايد بگوييم که هزينه آن نسبت به ديگر فلزات و روش هاي حفظ امنيت ملک بسيار کم تر است.

جالب است بدانيد که دليل نام گذاري از اين حفاظ ها شباهت آن به شاخ گوزن است، نصب اين حفاظ ها نيز نيازمند بررسي محل و همينطور سطوح مورد نظر خواهد داشت،

خريد حفاظ شاخ گوزني براي ساختمان

بايد بگوييم که شما در ساخت و طراحي ابتدايي اين شاخ گوزن ها در نمونه هاي سفارشي سازي شده کاملا حق انتخاب داريد، يعني مي توانيد ميزان تراکم و اندازه ميله گرد هاي استفاده شده در اين نوع حفاظ ها را مشخص کنيد، البته که هر چه تراکم بالا تر باشد امنيت بيشتر خواهد بود.

بر اين اساس حرکت سارقين روي اين سطوح نيز به مراتب سخت تر مي شود، دغدغه اصلي در مورد تعمير سيستم هاي امنيتي مانند دوربين هاي مداربسته و همين طور درب هاي اتوماتيک وجود دارد. در مورد اين سيستم ها ما به شما عزيزان اين اطمينان را مي دهيم که هيچ نيازي به سرويس وجود ندارد، يعني با يک خريد به صورت مادام العمر نيازي به استفاده از روش هاي ديگر تامين امنيت ملک و ساختمان ها نخواهيد داشت.

با توجه به اين که در شهر ها، ديوار حصار ها به يکديگر متصل است، قطعا نياز به استفاده از شاخ گوزني ها به صورت کامل حس مي شود، همين طور اگر صاحب يک ويلا و يا ملک دور از محل زندگي اصلي خود هستيد. حفاظ شاخ گوزني ايده آل است.

قيمت حفاظ هاي شاخ گوزني

همان طور که مي دانيم براي ما ايراني ها يکي از مهم ترين فاکتور ها در انتخاب يک کالا، خدمات و همين طور در هر زمينه اي که فکرش را مي کنيد هزينه و قيمت است، عموما سيستم هاي امنيتي نياز به صرفه هزينه و وقت زيادي دارند. بخصوص اگر مي خواهيد در ملک و محل کار خود از آن ها استفاده کنيد.

در اين مواقع بايد تدابير لازم را انديشيده تا خدايي نکرده اتفاقاتي که نبايد رخ ندهد، حفاظ هاي شاخ گوزني يکي از گزينه هاي پرفروش در طول چند سال اخير در ايران بوده اند که به دليل ساختار فلزي اي که دارند، اجازه عبور و مرور در سطوح بلند را به هيچ موجودي نمي دهند.

اين حفاظ روي ديوار توسط آهنگران از ديرباز براي امن کردن ساختمان ها، ديوار ها استفاده مي شود و طراحي کلي آن نيز از همان ابتدا به همين شکل بوده است. شما مي توانيد بنا به متراژي که قصد سفارش حفاظ شاخ گوزني براي آن را داريد، از تخفيف هاي ويژه خريد برخوردار شويد؛ البته که کيفيت همچنان در کار حفظ خواهد شد.

ساخت و تحويل سريع انواع حفاظ هاي شاخ گوزني

با تمامي بررسي ها، براي ديوار هاي بلند و کوتاه، ساختمان هاي مسکوني و اداري، ويلا ها، آپارتمان ها و خانه هاي دور از شهر، در کنار تمامي تجهيزات امنيتي ساختماني، قطعا حفاظ هاي شاخ گوزن يکي از مناسب ترين موارد است که مي توانيد استفاده کنيد.

اين حفاظ ها در اسرع وقت از سوي شما با کسب اطلاعات مورد نياز مانند تراکم و متراژ ساخته خواهند شد، نگران نصب آن ها نيز نباشيد، اين کار به سريع ترين شکل ممکن با اندک صرف زمان انجام مي شود، شما عزيزان مي توانيد با استفاده از شماره هاي تماس در اين مورد اطلاعات بيشتر و تکميلي تري نيز کسب کنيد.

قطعا هر چه قيمت بالاتر باشد از مواد و فلزات گران تر و بهتري استفاده مي شود، ارزاني هاي بيش از حد نيز هر کدام فلسفه اي خواهد داشت و بهتر است که خود را درگير آن ها نکنيد، در درجه اول به دنبال تعادلي بين کيفيت و قيمت باشيد تا هزينه هاي صرف شده از سمت شما بي مورد نباشد.

رنگ نيز به انتخاب شما مشخص خواهد شد و مي توانيد براي زيبا تر شدن ظاهر ساختمان خود از رنگ هاي متنوع تر استفاده کنيد،

همه چيز در مورد حفاظ شاخ گوزنيدر صورتي که ترجيح مي دهيد با هزينه اي کم تر نسبت به ديگر گزينه هاي پيش و رويتان براي حفظ امنيت حصار ها و ديوار ها از مقاومت خانه خود در برابر خطرات احتمالي ايمن باشيد، شاخ گوزني را مي توانيد سفارش دهيد و در صورت تمايل نصبش را نيز خودتان انجام دهيد.

صد البته که ما اين مورد را به شما عزيزان پيشنهاد نمي کنيم، چون در صورت نصب اشتباه و يا ناکارآمد هيچ عملکرد مثبتي از سوي حفاظ هاي شاخ گوزني مشاهده نخواهد شد و چه بسا که باز شدن پيچ ها، امکان کنار زدن اين حفاظ ها وجود خواهد داشت.

نيازي به تغيير ساختار کلي محلي که قرار است حفاظ روي آن نصب شود نيز وجود نخواهد داشت و در اين مورد نيز شما قرار نيست تغييري را اعمال کنيد.

شما مي توانيد با صرف هزينه بسيار ديوار هاي ملک خود را بلند تر کنيد، اما پيشنهاد ما استفاده از حفاظ هاي فلزي و بخصوص شاخ گوزني است که اين روز ها بسيار در بين کارفرمايان ساختمان ها محبوب است.

جهت ارتباط بيشتر به وبسايت و کانال تلگرام مراجعه بفرمائيد
وبسايتhttps://hefazeiran.ir
کانال تلگرامhttps://t.me/hefazeiran
تلفن تماس: 09194915895

 

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : قیمت,حفاظ,های,شاخ,گوزنی, نویسنده : اشکان بازدید : 47 تاريخ : يکشنبه 5 آبان 1398 ساعت: 11:39

ماشين لباسشويي مدل AWOE9129

جهت تهيه اين محصول با گارانتي ويژه با ما تماس حاصل فرماييد:

09183844135 - 08734216695

 

دستگاه هاي شستشوي لباس با ظرفيت بالايي که دارند ميتوانند حجم مناسبي از لباس هاي شما را در هربار شستشوي کامل تميز نمايند به طوري که براي خانواده هاي با جمعيت متوسط که ميزان لباس هاي کثيفي که دارند در سطح متوسطي ميباشد بسيار مناسب ميباشد. اين ماشين لباسشويي از رتبه مصرف انرژي مناسبي برخوردار است. رتبه مصرف انرژي و برچسب رده بندي آن A++ ميباشد که اين برچسب نشان دهنده اين است که مصرف آن پايين ميباشد. درب دستگاه به سمت چپ باز ميشود و دسترسي به فضاي داخل براي وارد يا خارج کردن البسه را بسيار راحت تر ميکند

 

طراحي نرم و خاص به زيبايي اين ماشين لباسشويي ويرپول کمک بسياري کرده است به طوري که پنل کنترلي آن در قسمت بالايي و در بخش جلوي دستگاه قرار گرفته است که شامل پيچ تنظيم برنامه ها و دکمه هاي کناري ميباشد.صفحه نمايشي که اعداد و ارقام را نشان ميدهد نيز در بالاي دکمه ها قرار گرفته است و در سمت مقابل آن محل افزودن مواد شوينده و نرم کننده تعبيه شده است.اين محصول با صداي بسيار کمي که توليد ميکند هيچ کسي را اذيت نميکند و به نحوي عايق بندي شده است که در حتي با کار کردن در دور موتور بالاي خود نيز آزاري براي کسي نخواهد داشت و کاملا کم صدا ميباشد. همچنين مصرف آن با داشتن برچسب انرژي A++ بسيار کم ميباشد

 

منبع : لباسشويي مدل AWOE9129

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : ماشین,لباسشویی,مدل,AWOE9129, نویسنده : اشکان بازدید : 41 تاريخ : پنجشنبه 2 آبان 1398 ساعت: 12:42

پيراهن و لباس هاي مردانه

پيراهن و لباس هاي مردانه تنوع زيادي دارند. از آن جايي که بسياري از اقايان تمايل دارند در طول روز احساس راحتي کنند عموما از بين تنوع بالاي لباس مردانه به تي شرت و پولوشرت روي مي آورند. خب تي شرت نامي آشنابه گوش همه ماست اما پولوشرت چيست ؟

پلو شرت در اصل لباسي است که از ترکيب پيراهن و تي شرت به دست آمده است. در کل به تي شرت يقه دار با دو يا سه دکمه در جلو پولوشرت گفته مي شود. اين لباس هم ميتواند در نوع آستين بلند باشد و هم در نوع آستين کوتاه .پوشيدن پولوشرت مردانه قواعد خاص خودش را دارد  که درادامه بيشتر بررسي ميکنيم.

نحوه ست کردن پولوشرت سفيد

پولوشرت مردانه سفيد  همانند پيراهن مردانه سفيد يک آيتم کژوال محسوب ميشود و در ست هاي بسياري قابل استفاده است. شما ميتوانيد اين آيتم را با شلوار کتان سفيد بپوشيد و با چند اکسسوري ظريف و يک کفش لوفر سبز جير بدرخشيد. از طرفي شلوار استخواني رنگ و کرمي هم براي اين ترکيب مناسب است. براي ايجاد کنتراست و داشتن يک استايل مينيمال کفش لوفر قهوه اي را براي اين ست پيشنهاد ميکنم. کفش کتاني کانورس سفيد هم مي تواند انتخاب خوبي براي اين ست باشد.

اگر با رنگ سفيد ميانه اي نداريد از پولوشرت هايي با رنگ هاي روشن تر مثل بژ و سفيد استخواني يا توناژ کمرنگ مثل سبز نعنايي و آبي آسماني براي ست کردن استفاده کنيد. آقايان جذاب شما مي توانيد پولوشرت را با کاپشن چرمي و شلوار کتان يا شش جيب طوسي بپوشيد. همچنين ميتوانيد پولوشرت رو به تنهايي با  شلوار مشکي ساده و يک جفت کفش کتاني کانورس و يا اسپرت بپوشيد

ست کت و پولوشرت

پيشنهاد ميکنم به جاي پيراهن آستين بلند مردانه از پولوشرت مردانه استفاده کنيد. اين استايل براي مناسب هاي دوستانه و غير رسمي گزينه اي فوق العاده  محسوب مي شود.  طرح هاي ساده و رنگ هاي تيره مثل سرمه اي ، زرشکي، عنابي و سبز را انتخاب کنيد تا کنتراست خوبي بين کت و پولوشرت ايجاد شود.

پولوشرت  هنگامي که با کت ست ميشود رسمي تر از ست تيشرت با کت و اسپرت تر از ترکيب پيراهن و کت است.  اين بدين معني است که شما مي توانيد پولوشرت مردانه را با کت و شلوار اسپرتو با ساعت خود ست کنيد . کفش مناسب اين ست، يک کفش کتاني يا کفش لوفر چرم است.

ست پولوشرت ساده و طرح دار با شلوار

پولوشرت به تنهايي ميتواند آيتمي مناسب براي دورهمي ها و شب نشيني هاي دوستانه باشد. يا حتي ميتوانيد پولوشرت هاي طرحدار را با شلوار کتان ساده ست کنيد و براي محل کار بپوشيد.  بيشتر پولوشرت ها  در رنگ هاي روشن و پاستلي و خنثي با شلوار هاي کتاني رنگ بژ ، سرمه اي و خاکستري ترکيب مناسبي مي سازد. همچنين  اگر ميخواهيد که استايل رسمي تري داشته باشيد خوب است که دکمه هاي پولوشرت را ببنديد.

چگونه پولوشرت بپوشيم؟

زماني که صحبت از پولوشرت به ميان مي‌آيد، موضوع فقط کمي از پوشيدن يک تيشرت ساده تخصصي تر مي‌شود.

چه لباس‌ها و آيتم هايي را ميتوان با پولوشرت ست کرد؟

چه شلوارهايي با پولوشرت ميتوانم بپوشم؟

شلوار جين

شلوار جين يک لباس کژوال است که ميتوانيد خيلي ساده با پولوشرت ترکيب کنيد و بپوشيد. افزون بر اين‌که شلوارهاي تيره‌ مانند مشکي يا آبي تيره استايل‌هاي جذاب تر و خاص تري مي‌سازند،  پس جين‌هاي روشن‌تر براي استايل تعطيلات آخر هفته مناسب‌تر خواهند‌بود.

شلوار بَگ

يکي از استايل‌ تين ايجري و جوان پسند، ست پولوشرت با شلوار بَگ است. يک پولوشرت بدون طرح با رنگ سفيد يا رنگ‌هاي پر انرژي مانند قرمز پيشنهاد من است. لطفا از شلوارهاي شلوغ با جيب‌هاي فراوان دوري کنيد.

چگونه در استايل هاي مختلف از پولوشرت استفاده کنيم؟

پولوشرت و ژاکت هاي ساده

پوشيدن پولوشرت و ژاکت ترکيب جذاب مردانه اي  به وجود مي‌آورد خصوصا اگر به اين ست بوت کار يا چوکا اضافه شود. آنگاه  استايلي با جلوه‌هاي پررنگ‌تري از فشن ساخته ميشود.

پولوشرت و کت چرم

اگر درکمد خود يک کت چرم داريد، حتما يک بار آن را با يک پولوشرت تست کنيد. اين ترکيب، با يک شلوار جين جذب مشکي و بوت چرم مي تواند شما را تبديل به يک گنگستر موتورسوار تبديل کند..

پولوشرت و هودي

سويشرت‌هاي کلاه‌دار انتخابي ساده براي اکثر لباس‌ها هستند، اما پوشيدن پولوشرت متفاوت تر است چرا که با يکي از آن‌ها، نماي زيباتري ميسازد،  پس بهتر است به دنبال يکي از آن زيپ‌دارها باشيد. در هر رنگي که دوست داريد.

در خريد پولوشرت به اين نکات دقت کنيد

جنس باکيفيت

در راهنماي خريد پولوشرت توصيه مي‌کنيم ، مطمئن شويد که جنس لباسي که انتخاب کرده‌ايد، با شستشو ، فرم و شکل خود را از دست ندهد.

 

رنگ

اگر اولين پولوشرتي است که مي‌خريد، در انتخاب رنگ محتاطانه‌تر عمل کنيد. بهترين رنگ پولوشرت از نظر کاربرد، سفيد، مشکي و طوسي و در کل رنگ هاي خنثي است. البته اين قانون درمورد همه‌ي انواع لباس صدق مي‌کند.

 

يقه‌ي محکم و استخواني

اکثر پولوشرت‌ها يقه‌اي زاويه‌دار دارند که  علت رسمي‌تربودن آن در مقايسه با تي شرت است. به تغييرات فرم يقه حساس باشيد. اگر پولوشرت‌تان تا يقه‌اي وا رفته دارد، بايد يک پولوشرت جديد تهيه کنيد.

 

سايز
تن‌خور پولوشرت، در حالت نرمال، ( Slim Fit ) است  و هيچ‌گاه با زيرپوش پوشيده نمي‌شود. اما توجه داشته باشيد که نبايد بيش از اندازه تنگ و چسبان باشد.
 

قد

 قد پولوشرت بايد به گونه‌اي باشد که دقيقا تا بالاي نشيمنگاه  باشد. قد آستين‌ها نيز در بهترين حالت، تا اواسط ماهيچه‌ي بازو خواهد بود.
 

بستن دکمه‌ها
يکي از مهم‌ترين نکات در راهنماي پوشيدن پولوشرت، مساله‌ي بستن دکمه‌هاست. هنگام پوشيدن پولوشرت به ياد داشته‌باشيد که هميشه حداقل يکي از دکمه‌ها را ببنديد.
منبع:
http://chibeposham.parsiblog.com/

 

 

جادوی عشق...
ما را در سایت جادوی عشق دنبال می کنید

برچسب : پیراهن,و,لباس,های,مردانه, نویسنده : اشکان بازدید : 49 تاريخ : چهارشنبه 1 آبان 1398 ساعت: 0:44

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :